Chilling Adventures of Sabrina drugi sezon zwiastun netflix
Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)
in

Netflix zapowiada drugi sezon Chilling Adventures of Sabrina

Pierwszy sezon Chilling Adventures of Sabrina okazał się wielkim hitem. Twórcy nie kazali nam długo czekać i dostaliśmy odcinek specjalny. A po kilku miesiącach od premiery pierwszej, dostaniemy drugą odsłonę przygód Sabriny Spellman.

Serial Chilling Adventures of Sabrina rozkochał zarówno krytyków (91% pozytywnych recenzji i średnia nota 7,77/10 na Rotten Tomatoes) oraz widzów na całym świecie (7,8/10 na IMDB). Widowisko docenił zarówno Wojtek, jak i ja – wlepiliśmy Sabrinie zasłużone 8/10.

Serial opowiada o nastolatce – pół człowieku, pół wiedźmie – która w 16 urodziny ma przejść czarny chrzest i na dobre oddać swoje życie czeluściom piekielnym. Jednak dziewczynie podoba się nadprzyrodzona spuścizna, ale jednocześnie nie chce poświęcić dla niej dotychczasowego życia. Takie kombinowanie sprowadza na nią mnóstwo kłopotów, którymi wypełniony jest cały sezon. Bywa strasznie, bywa dramatycznie, jak i zabawnie.

Drugi sezon, czy jak to woli podkreślać Netflix – druga część pojawi się w serwisie już 5 kwietnia. Zwiastun zapowiada, że tym razem historia będzie się kręciła przede wszystkim wokół wyborów uczuciowych naszej bohaterki, której przygody znowu zmrożą krew w żyłach wielu mieszkańców Greendale oraz widzów przed teleodbiornikami.

Oglądaj serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

Galeria 2. sezonu Chilling Adventures of Sabrina.

Plakat 2. sezonu Chilling Adventures of Sabrina.

chilling adventures of sabrina sezon 2
Plakat serialu Chilling Adventures of Sabrina (Netflix)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

you vs. wild bear grylls netflix

You vs. Wild – Bear Grylls na Netfliksie z nowym interaktywnym programem

Serial Black Summer Netflix zombie Z Nation

Black Summer – Netflix i serial o zombiakach od twórców Titanica II