chilling adventures of sabrina sezon 3 zwiastun serial netflix
Netflix zapowiedział trzeci sezon Chilling Adventures of Sabrina
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK WTF?!WTF?!

Chilling Adventures of Sabrina niedługo wraca z trzecim sezonem na Netflix

Koniec czekania na trzeci sezon Chilling Adventures of Sabrina. Serial wraca w przyszłym miesiącu na Netflix.

Chilling Adventures of Sabrina to opowieść o nastolatce, która tkwi w rozkroku pomiędzy światem ludzi a rzeczywistością pełną czarów i koszmarów rozgrywających się na jawie. Widowisko czerpie pełnymi garściami z pomysłu zawartego na kartach komiksu. Serial szybko zyskał oddanych widzów, którzy poza serwowaniem opowieści z dreszczykiem, pokochali stylową oprawę produkcji oraz błyskotliwą narrację.

Pierwszy sezon przypadł do gustu krytykom, którzy na Rotten Tomatoes wystawili Sabrinie uśrednioną ocenę 7,77/10. Odcinek specjalny Zimowa opowieść spodobał się nieco mniej i oceniono go na 6,56/10. Widowisko nieco nadrobiło w drugim sezonie, który może się pochwalić notą 6,88/10. Widzowie na IMDB oceniają serial na 7,7/10, a na Filmwebie na 7,3/10.

Twórcą widowiska jest Roberto Aguirre-Sacasa, a w tytułową bohaterkę wciela się Kiernan Shipka. Piekielnych przygód ciąg dalszy nastąpi już w piątek 24 stycznia. Trzeci sezon będzie miał 8 odcinków.

Jeśli dłuży Wam się czekanie na trzeci sezon, to tutaj możecie kupić komiks, który dał życie serialowi lub książkę, która jest prequelem do widowiska.

Oglądaj serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Homeland serial netflix sezon 8 ostatni

Homeland wraca do korzeni w ostatnim, ósmym sezonie

dom z papieru sezon 4 data premiery netflix serial

Netflix zapowiedział czwarty sezon Domu z papieru