chilling adventures of sabrina sezon 3 zwiastun serial netflix
Netflix zapowiedział trzeci sezon Chilling Adventures of Sabrina
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Chilling Adventures of Sabrina niedługo wraca z trzecim sezonem na Netflix

Koniec czekania na trzeci sezon Chilling Adventures of Sabrina. Serial wraca w przyszłym miesiącu na Netflix.

Chilling Adventures of Sabrina to opowieść o nastolatce, która tkwi w rozkroku pomiędzy światem ludzi a rzeczywistością pełną czarów i koszmarów rozgrywających się na jawie. Widowisko czerpie pełnymi garściami z pomysłu zawartego na kartach komiksu. Serial szybko zyskał oddanych widzów, którzy poza serwowaniem opowieści z dreszczykiem, pokochali stylową oprawę produkcji oraz błyskotliwą narrację.

Pierwszy sezon przypadł do gustu krytykom, którzy na Rotten Tomatoes wystawili Sabrinie uśrednioną ocenę 7,77/10. Odcinek specjalny Zimowa opowieść spodobał się nieco mniej i oceniono go na 6,56/10. Widowisko nieco nadrobiło w drugim sezonie, który może się pochwalić notą 6,88/10. Widzowie na IMDB oceniają serial na 7,7/10, a na Filmwebie na 7,3/10.

Twórcą widowiska jest Roberto Aguirre-Sacasa, a w tytułową bohaterkę wciela się Kiernan Shipka. Piekielnych przygód ciąg dalszy nastąpi już w piątek 24 stycznia. Trzeci sezon będzie miał 8 odcinków.

Jeśli dłuży Wam się czekanie na trzeci sezon, to tutaj możecie kupić komiks, który dał życie serialowi lub książkę, która jest prequelem do widowiska.

Oglądaj serial Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Homeland serial netflix sezon 8 ostatni

Homeland wraca do korzeni w ostatnim, ósmym sezonie

dom z papieru sezon 4 data premiery netflix serial

Netflix zapowiedział czwarty sezon Domu z papieru