Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 serial netflix
"Chilling Adventures of Sabrina" wróci z ostatnim, czwartym sezonem jeszcze w 2020 roku (Netflix)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL OkropneOkropne

Przygotujcie się na pożegnanie z “Chilling Adventures of Sabrina”, które ma być upiorne, seksowne i wyjątkowo nadprzyrodzone

https://www.youtube.com/watch?v=ybKUX6thF8Q

Kolejne odsłony przygód Sabriny pojawiały się na Netfliksie wyjątkowo szybko, ale jak szybko serial zadebiutował w serwisie, tak szybko ma z niego zniknąć. “Chilling Adventures of Sabrina” wróci ostatni raz.

“Chilling Adventures of Sabrina” jest chyba najdłuższym z najkrócej żyjących seriali Netflixa. Pierwszy raz Kiernan Shipkę zobaczyliśmy w tytułowej roli 26 października 2018 roku. Kilka miesięcy później, bo 14 grudnia dostaliśmy odcinek specjalny. Na drugi sezon nie musieliśmy czekać długo, gdyż pojawi się już 6 kwietnia 2019 roku. Nieco dłużej trzeba było czekać na trzecią odsłonę – ta pojawiła się 24 stycznia 2020 roku. Czwarty, a zarazem ostatni sezon będzie miał premierę jeszcze w roku bieżącym. Dokładna data nie jest znana.

Skasowanie serialu jest dosyć zaskakującą wiadomością, gdyż pomimo lekkich spadków formy z sezonu na sezon, produkcja wzbudzała zainteresowanie. Być może wyjątkowo szybkie wypuszczanie kolejnych części nieco zmęczyło widzów.

“Chilling Adventures of Sabrina” skasowano przez okropny makijaż głównej bohaterki?

Usta we wściekłej czerwieni przy dziecięcej skórze i jasnych włosach Kiernan Shipki mogły wzbudzać niechęć u niektórych widzów, ale niekoniecznie to było największym problemem serialu. Netflix kompletnie nie przestrzega niepisanego prawa, że kolejne sezony seriali powinny pojawiać się w rocznych odstępach. Zamiast podsycać zainteresowanie i porządnie promować swoje widowiska, serwis wrzuca je nierzadko bez opamiętania. Początkowo “Chilling Adventures of Sabrina” miało świetną oglądalność, co notowała w swoich raportach firma badawcza Parrot Analytics, ale z czasem gwiazda opowieści o nastoletniej pół-czarownicy zaczęła blaknąć.

“Chilling Aventures of Sabrina” to serialowa adaptacja komiksu pod tym samym tytułem, który jest z kolei świeżym podejściem do bohaterki pojawiającej się przez lata w komiksach skierowanych do nastolatek. Widowisko opowiada o nastolatce, która musi wybrać pomiędzy przynależnością do świata ludzi lub czarownic. Ponadto ciągle odnajduje się w jakiś kłopotach i ma niekończące się problemy uczuciowe. Produkcja jest mieszanką nastoletniego dramatu, horroru, czarnej komedii i pewnie jeszcze dorzucilibyście tu kilka innych nurtów czy gatunków. Finałowa odsłona ma być seksowna, upiorna i wyjątkowo nadprzyrodzona – zapewniają pr-owcy Netflixa.

Netflix wpadł w szał kasowania seriali

Jednocześnie zakończenie “Chilling Adventures of Sabrina” jest smutną wiadomością dla niezwykle płodnego scenarzysty, Roberto Aguirre-Sacasy, który jest twórcą serialu. Niedawno skasowano inny jego serial, czyli “Riverdale”, a pilot serialu “The Brides” nie spodobał się na tyle stacji ABC, by dać mu zielone światło. Jednak twórca nie będzie długo bezrobotny, bo pracuje również nad serialem “The Shelley Society” dla HBO Max.

Netflix w ostatnich tygodniach ogłosił, że kończy kilka popularnych seriali. Pod nóż poszedł “Ozark”, “The Kominsky Method” oraz “Już nie żyjesz”. Szkoda.

Oglądaj serial “Chilling Adventures of Sabrina” w serwisie Netflix >>

Źródło: THR

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the boys sezon 2 zwiastun amazon prime video the butcher

Chcecie zobaczyć, jak wygląda drugi sezon “The Boys”? Przesłodko!

Grant Imahara nie żyje przyczyna śmierci pogromcy mitów netflix

Nie żyje Grant Imahara. Znamy przyczynę śmierci współtwórcy “Pogromców mitów”