in

Chilling Adventures of Sabrina – nowe wideo i zdjęcia z planu serialu Netflixa

Chilling Adventures of Sabrina
Zdjęcie z planu The Chilling Adventures of Sabrina (źródło: Hollywood North)

Praca przy produkcji serialu Netflixa Chilling Adventures of Sabrina wrze. Przy okazji dostajemy coraz to więcej nagrań i zdjęć z planu.

Przyznam się, że za dzieciaka z ogromną przyjemnością śledziłem losy Sabriny. Najpierw w sitcomie z lat 90. z Melissą Joan Hart w roli głównej, później w kreskówce. Tym bardziej ucieszyłem się na wieść, że Netflix tworzy nowy serial o jej przygodach. I jakby tego było mało, twórcy przedstawią naszą czarownicę z zupełnie nowej, bo mrocznej strony. Nowa wersja serialu ma pełnymi garściami czerpać z horrorowego komiksu Roberto Aguirre-Sacasa i Roberta Hacka.

Prace przy produkcji Chilling Adventures of Sabrina rozpoczęły się 19 marca, a ich koniec jest przewidziany na 5 grudnia. W tym czasie mają zostać nakręcone dwa sezony, które będą składały się z 10 odcinków każdy. Co chwilę przybywa coraz więcej zdjęć z planu. Najnowsze z nich, które odbyły się na The Paramount on Columbia Street w New Westminster, w kanadyjskim dystrykcie Greater Vancouver, przedstawiają Sabrinę (w tej roli Kiernan Shipka) ze swoim chłopakiem Harveyem Kinkle (gra go Ross Lynch) i przyjaciółką Rosalind Roz Walker (Jaz Sinclair) w Horrorthon oraz nauczycielką Sabriny Baxter High (Michelle Gomez), która jest potajemnie opanowana przez demona Madam Satan.

Premierę pierwszego sezonu Chilling Adventures of Sabrina przewidziano na końcówkę 2018 roku. Całość obejrzycie wyłącznie na Netfliksie.

[envira-gallery id=”31314″]

Źródło: Hollywood North, Twitter

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cargo netflix film 2018 zombie martin freeman 2013

Cargo – fragment filmu Netflixa o zombie z Martinem Freemanem

dom z papieru netflix serial online tv time

TOP 10 serialowych maratonów – Na Dom z papieru nie ma mocnych