Chyłka Oskarżenie serial Player gdzie oglądać premiera sezon 5
in

SMUTNESMUTNE

Premiera dnia: “Chyłka – Oskarżenie” na Player.pl

Zapowiedź serialu “Chyłka – Oskarżenie”

“Chyłka – Oskarżenie” to kolejna adaptacja powieści Remigiusza Mroza. Tym razem przygotujcie się na mieszankę polityki z dobrym, staroszkolnym wątkiem kryminalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
CHYŁKA / PLAYER

Piąty sezon “Chyłki” zamknie pewien rozdział w historii seriali oryginalnych Playera, gdyż najnowszy sezon jest zarazem finałową odsłoną opowieści. Jednak niedługo później rozpocznie się zupełnie nowy etap dla fanów tego pisarza. W końcu w przyszłym roku w serwisie zadebiutuje inny serial na kanwie jego twórczości, czyli “Behawiorysta” opowiadający o losach Gerarda Edlinga.

“Chyłka” bardzo szybko stała się hitem serwisu i w zaledwie trzy lata dostaliśmy aż pięć odsłon widowiska opowiadającego o zblazowanej prawniczce niewylewającej za kołnierz. Największym skarbem serialu jest Magdalena Cielecka, brawurowo wcielająca się w główną bohaterkę. Również Filip Pławiak, który od pierwszej odsłony grał Kordiana Oryńskiego, zyskał sympatię widowni.

Tempo, w którym kręcono “Chyłkę”, niekoniecznie pozytywnie wpłynęło na jakość serialu i nawet najlepsze aktorstwo nie wystarczyło, aby widowisko Playera nie dostawało zadyszki. Jakkolwiek wielbiciele świetnie sprzedającej się prozy Mroza, którzy masowo oglądają serial, potrafią wiele wybaczyć. Podobnie jak wybaczają telenowelowość samych książek, które są praktycznie kryminalnymi Harlequinami pisanymi z prędkością karabinu maszynowego.

Pierwszy odcinek serialu jest już dostępny na Playerze, a kolejne będą trafiały do serwisu co wtorek. Dostęp do Playera można uzyskać już od 8 zł miesięcznie. Tym razem bohaterka poturbowana w poprzednim sezonie przez niegrzecznych neonazistów zajmie się sprawą polityka odsiadującego wyrok za zabójstwo dzieci.

Oglądaj serial “Chyłka – Oskarżenie” w serwisie Player.pl ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

disney usa netflix liczba subskrybentów w 2021 roku

Disney w Stanach Zjednoczonych z większą liczbą subskrybentów niż Netflix

wiadomości tvp inflacja listopad 2021

Jak poinformować Polaków o szalejącej inflacji? Powiedzieć, że jaja w Niemczech są droższe