Ciche miejsce 2 zwiastun trailer
Zwiastun filmu Ciche miejsce 2 (Paramount Pictures)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE SEXYSEXY

Ciche miejsce 2 – tym razem nie tylko potwory są straszne

Ciche miejsce okazało się olbrzymim sukcesem artystycznym i komercyjnym, dlatego decyzja o kontynuacji nie była wielkim zaskoczeniem. Zaniepokojonych fanów pierwszej części, którzy spodziewają się spadku formy, uspokajam, że dwójka zapowiada się przynajmniej równie dobrze.

Ciche miejsce to opowieść o rodzinie próbującej przetrwać w świecie, w którym każdy szelest może kosztować ich życie. Ludzkość stanęła na skraju wyginięcia, odkąd zaczęły atakować krwiożercze istoty. Poznaliśmy rodzinę Abbottów starającą się stworzyć azyl, gdzie ścieżki usypane są piaskiem, a wszyscy porozumiewają się językiem migowym. Jednak pomimo licznych zabezpieczeń, nie wszystko poszło po ich myśli.

Ciche miejsce zyskało uznanie krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili produkcji zbiorczo 8,17/10. Na IMDB film również zyskał aprobatę wśród widzów, którzy dali widowisku 7,5/10. W mojej recenzji wystawiłem Cichemu miejscu 7/10. Wszystko przypieczętował spory przychód, który zamknął się na 340 milionach dolarów przy 17-milionowym budżecie.

Światowa premiera filmu Ciche miejsce 2 została ustalona na 20 marca

Druga część kontynuuje wątki z jedynki. Będziemy obserwowali dalszą tułaczkę Abbottów, którzy spotkają na drodze innych ludzi. Wiele wskazuje na to, że większość z nich nie jest zbyt przyjaźnie nastawiona do naszych bohaterów. Poznamy również początki cichej apokalipsy.

Za reżyserię kontynuacji odpowiedzialny jest jak poprzednio John Krasinski, którego mogliśmy ostatnio oglądać w drugim sezonie Jacka Ryana. Jednak w drugiej części horroru nie zobaczymy go już w obsadzie, ale ponownie jest twórcą scenariusza. Na pierwszym planie będzie jego filmowa i życiowa partnerka, czyli świetna Emily Blunt.

Pierwszą część Cichego miejsca możecie obejrzeć w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Jeden komentarz

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

HBO GO styczeń 2020 premiery nowości seriale filmy
7/10

HBO GO styczeń 2020 – lista premier seriali i filmów oraz ocena nowości

Disney+ The Mandalorian

Po zakończeniu The Mandalorian nie ma dla mnie niczego ciekawego na Disney+