Ciche miejsce 2 zwiastun trailer
Zwiastun filmu Ciche miejsce 2 (Paramount Pictures)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Ciche miejsce 2 – tym razem nie tylko potwory są straszne

https://www.youtube.com/watch?v=MLFRU63wOHk

Ciche miejsce okazało się olbrzymim sukcesem artystycznym i komercyjnym, dlatego decyzja o kontynuacji nie była wielkim zaskoczeniem. Zaniepokojonych fanów pierwszej części, którzy spodziewają się spadku formy, uspokajam, że dwójka zapowiada się przynajmniej równie dobrze.

Ciche miejsce to opowieść o rodzinie próbującej przetrwać w świecie, w którym każdy szelest może kosztować ich życie. Ludzkość stanęła na skraju wyginięcia, odkąd zaczęły atakować krwiożercze istoty. Poznaliśmy rodzinę Abbottów starającą się stworzyć azyl, gdzie ścieżki usypane są piaskiem, a wszyscy porozumiewają się językiem migowym. Jednak pomimo licznych zabezpieczeń, nie wszystko poszło po ich myśli.

Ciche miejsce zyskało uznanie krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili produkcji zbiorczo 8,17/10. Na IMDB film również zyskał aprobatę wśród widzów, którzy dali widowisku 7,5/10. W mojej recenzji wystawiłem Cichemu miejscu 7/10. Wszystko przypieczętował spory przychód, który zamknął się na 340 milionach dolarów przy 17-milionowym budżecie.

Światowa premiera filmu Ciche miejsce 2 została ustalona na 20 marca

Druga część kontynuuje wątki z jedynki. Będziemy obserwowali dalszą tułaczkę Abbottów, którzy spotkają na drodze innych ludzi. Wiele wskazuje na to, że większość z nich nie jest zbyt przyjaźnie nastawiona do naszych bohaterów. Poznamy również początki cichej apokalipsy.

Za reżyserię kontynuacji odpowiedzialny jest jak poprzednio John Krasinski, którego mogliśmy ostatnio oglądać w drugim sezonie Jacka Ryana. Jednak w drugiej części horroru nie zobaczymy go już w obsadzie, ale ponownie jest twórcą scenariusza. Na pierwszym planie będzie jego filmowa i życiowa partnerka, czyli świetna Emily Blunt.

Pierwszą część Cichego miejsca możecie obejrzeć w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

HBO GO styczeń 2020 premiery nowości seriale filmy
7/10

HBO GO styczeń 2020 – lista premier seriali i filmów oraz ocena nowości

Disney+ The Mandalorian

Po zakończeniu The Mandalorian nie ma dla mnie niczego ciekawego na Disney+