Shogun oglądaj online serial disney

Ciche miejsce 2 – tym razem nie tylko potwory są straszne

Dariusz Filipek
1 min czytania
Zwiastun filmu Ciche miejsce 2 (Paramount Pictures)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=MLFRU63wOHk

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Ciche miejsce okazało się olbrzymim sukcesem artystycznym i komercyjnym, dlatego decyzja o kontynuacji nie była wielkim zaskoczeniem. Zaniepokojonych fanów pierwszej części, którzy spodziewają się spadku formy, uspokajam, że dwójka zapowiada się przynajmniej równie dobrze.

Ciche miejsce to opowieść o rodzinie próbującej przetrwać w świecie, w którym każdy szelest może kosztować ich życie. Ludzkość stanęła na skraju wyginięcia, odkąd zaczęły atakować krwiożercze istoty. Poznaliśmy rodzinę Abbottów starającą się stworzyć azyl, gdzie ścieżki usypane są piaskiem, a wszyscy porozumiewają się językiem migowym. Jednak pomimo licznych zabezpieczeń, nie wszystko poszło po ich myśli.

Ciche miejsce zyskało uznanie krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili produkcji zbiorczo 8,17/10. Na IMDB film również zyskał aprobatę wśród widzów, którzy dali widowisku 7,5/10. W mojej recenzji wystawiłem Cichemu miejscu 7/10. Wszystko przypieczętował spory przychód, który zamknął się na 340 milionach dolarów przy 17-milionowym budżecie.

Światowa premiera filmu Ciche miejsce 2 została ustalona na 20 marca

Druga część kontynuuje wątki z jedynki. Będziemy obserwowali dalszą tułaczkę Abbottów, którzy spotkają na drodze innych ludzi. Wiele wskazuje na to, że większość z nich nie jest zbyt przyjaźnie nastawiona do naszych bohaterów. Poznamy również początki cichej apokalipsy.

Za reżyserię kontynuacji odpowiedzialny jest jak poprzednio John Krasinski, którego mogliśmy ostatnio oglądać w drugim sezonie Jacka Ryana. Jednak w drugiej części horroru nie zobaczymy go już w obsadzie, ale ponownie jest twórcą scenariusza. Na pierwszym planie będzie jego filmowa i życiowa partnerka, czyli świetna Emily Blunt.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Pierwszą część Cichego miejsca możecie obejrzeć w serwisie Netflix >>

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Kowalczyk
4 lat temu

Dobry film, świetna pierwsza część.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x