Ciche miejsce 3
"Ciche miejsce" dostanie trzecią część
in

SUPER!SUPER!

“Ciche miejsce” wróci z trzecią częścią, ale bez Johna Krasinskiego

W tym roku mieliśmy obejrzeć kontynuację “Cichego miejsca”, ale pandemia koronawirusa wymusiła przesunięcie daty premiery widowiska. W międzyczasie postanowiono dać zielone światło trzeciej części.

“Ciche miejsce” wróci z trzecią częścią, co powinno ucieszyć widzów, którym spodobała się pierwsza. Jednak nie mam dla Was samych dobrych wiadomości. John Krasinski nie wróci trzeci raz na stołek reżysera. Film, który pojawi się w kinach w 2022 roku zostanie wyreżyserowany przez Jeffa Nicholsa (“Take Shelter”).

⚡ PRZECZYTAJ: Recenzja filmu “Ciche miejsce”

“Ciche miejsce” to opowieść o rodzinie, która stara się przeżyć w świecie, w którym każdy szept może ich kosztować życiem. Rzeczywistość, jaką znali, poszła w zapomnienie. Na ziemi zalęgły się śmiercionośne potwory o wyjątkowo wyczulonym słuchu. Pierwszy film okazał się wielkim hitem komercyjnym – zdobył uznanie widzów oraz krytyków.

Druga część “Cichego miejsca” miała pojawić się w kinach w tym roku. Polskie pokazy przedpremierowe zostały odwołane w ostatniej chwili z powodu pandemii koronawirusa. Kilkakrotnie przesuwano datę premiery widowiska. Obecnie spodziewamy się obejrzeć film w kinach 23 kwietnia 2021 roku.

⚡ PRZECZYTAJ: 10 filmów o epidemiach, które warto obejrzeć

Na tę chwilę nie znamy szczegółów fabuły dotyczących trzeciej części. Wiemy jedynie, że widowisko Paramountu zostanie oparte na pomyśle Johna Krasinskiego, który napisał i wyreżyserował dwie pierwsze części filmowej serii. Trzecią wyprodukują Michael Bay, Andrew Form oraz Brad Fuller z Platinum Dunes.

Oglądaj film “Ciche miejsce” w serwisie Chili ▶

Źródło: Deadline

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

a teacher serial 2020 hulu nauczycielka film

Premiera dnia: “A Teacher” na Hulu

hbo go dokumenty kryminalne filmy

HBO pokaże pięć nowych kryminalnych filmów dokumentalnych