Shogun oglądaj online serial disney

Cinema City otwiera się 22 lipca. Oto co powinniście wiedzieć

Dariusz Filipek
2 min czytania
Cinema City otwiera kina 22 lipca

Z ostatniej chwili

Kina Cinema City otwierają się 22 lipca na widzów. Sieć zapowiada sporo odgrzewanych kotletów i promocje.

Poniżej informacja prasowa sieci Cinema City, która musiała zamknąć kina na czas pandemii koronawirusa:

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Najbliższa środa to długo wyczekiwany dzień przez kinomanów w całej Polsce. Wszystkie sale kinowe Cinema City zostaną ponownie otwarte. Sieć kin przygotowała dla widzów specjalny repertuar we wszystkich formatach, w tym IMAX, 4DX i VIP.

Sale kinowe Cinema City zostaną otwarte w całej Polsce 22 lipca w środę. Klienci będą mogli kupić bilety na seanse we wszystkich formatach i salach: 2D, 3D, Verva 4DX, BNP Paribas IMAX oraz VIP.

Z myślą o najmłodszych widzach, Cinema City przygotowało w sezonie wakacyjnym bogatą ofertą filmową. Już w najbliższą środę sieć zaprasza na przedpremierowe pokazy Scooby-Doo! we wszystkich swoich kinach. Ta długo wyczekiwana premiera jest pierwszą kinową animacją przygód słynnego psa. Wśród nowości dla dzieci wyświetlany będzie również Wiking i Magiczny Miecz. Ponadto w repertuarze znajdą się największe produkcje Disney’a z ostatnich lat takie jak Zwierzogród, Naprzód czy Aladyn.

Z okazji ponownego otwarcia, Cinema City, na wybrane filmy, wprowadziło również bilety w promocyjnej cenie- 14,9 złotych. W ramach akcji umożliwi w swoich kinach ponowne przeżycie filmowych emocji na takich superprodukcjach, jak seria o Mrocznym Rycerzu, Dunkierka, 1917, Boże Ciało, Zwierzogród, Aladyn, Naprzód, Swingersi, Gentelmeni, Sala samobójców. Hejter czy Brahms: The Boy 2.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Specjalne pokazy będą także wyświetlane w wyjątkowych formatach Cinema City. W salach Vera 4DX widzowie będą mogli obejrzeć takie filmy jak Naprzód, Harry Potter i Kamień Filozoficzny czy Bohemian Rhapsody. Natomiast w formacie BNP Paribas IMAX dostępne będą: Aladyn, Joker oraz Mroczny Rycerz Powstaje.

Strefy VIP w Cinema City Wroclavia we Wrocławiu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie zapewnią widzom wyjątkowe wrażenia kinowe dzięki nowemu pakietowi VIP light. Korzystający z oferty będą mieli do dyspozycji regulowane skórzane fotele oraz nieograniczony dostęp do baru kinowego, a w nim do zimnych napojów, popcornu i nachosów oraz gorących napojów, takich jak kawa i herbata- wszystko bez ograniczeń i w ramach ceny biletu.

22 lipca to dla nas i naszych widzów długo wyczekiwany dzień. Dyskusje jakie toczyły się na naszych profilach w mediach społecznościowych pokazują, jak bardzo Polacy tęsknią za wyjściami do kina. Cieszymy się, że możemy ponownie powitać klientów w naszych salach kinowych. Wiemy jak długo czekali na możliwość przeżywania emocji filmowych na najwyższym poziomie.– mówi Katarzyna Opertowska, Dyrektor Marketingu w Cinema City Poland.

Cinema City zaprasza widzów do wszystkich swoich kin, gwarantując najlepsze warunki do oglądania filmów na dużym ekranie.

Kalendarz premier Cinema City znajdziecie na stronie internetowej sieci kinowej >>

- Reklama -
Shogun oglądaj online serial disney

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

TEMATY:
Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x