cinema city otwiera kina 22 lipca promocje
Cinema City otwiera kina 22 lipca
in

Cinema City otwiera się 22 lipca. Oto co powinniście wiedzieć

Kina Cinema City otwierają się 22 lipca na widzów. Sieć zapowiada sporo odgrzewanych kotletów i promocje.

Poniżej informacja prasowa sieci Cinema City, która musiała zamknąć kina na czas pandemii koronawirusa:

Najbliższa środa to długo wyczekiwany dzień przez kinomanów w całej Polsce. Wszystkie sale kinowe Cinema City zostaną ponownie otwarte. Sieć kin przygotowała dla widzów specjalny repertuar we wszystkich formatach, w tym IMAX, 4DX i VIP.

Sale kinowe Cinema City zostaną otwarte w całej Polsce 22 lipca w środę. Klienci będą mogli kupić bilety na seanse we wszystkich formatach i salach: 2D, 3D, Verva 4DX, BNP Paribas IMAX oraz VIP.

Z myślą o najmłodszych widzach, Cinema City przygotowało w sezonie wakacyjnym bogatą ofertą filmową. Już w najbliższą środę sieć zaprasza na przedpremierowe pokazy Scooby-Doo! we wszystkich swoich kinach. Ta długo wyczekiwana premiera jest pierwszą kinową animacją przygód słynnego psa. Wśród nowości dla dzieci wyświetlany będzie również Wiking i Magiczny Miecz. Ponadto w repertuarze znajdą się największe produkcje Disney’a z ostatnich lat takie jak Zwierzogród, Naprzód czy Aladyn.

Z okazji ponownego otwarcia, Cinema City, na wybrane filmy, wprowadziło również bilety w promocyjnej cenie- 14,9 złotych. W ramach akcji umożliwi w swoich kinach ponowne przeżycie filmowych emocji na takich superprodukcjach, jak seria o Mrocznym Rycerzu, Dunkierka, 1917, Boże Ciało, Zwierzogród, Aladyn, Naprzód, Swingersi, Gentelmeni, Sala samobójców. Hejter czy Brahms: The Boy 2.

Specjalne pokazy będą także wyświetlane w wyjątkowych formatach Cinema City. W salach Vera 4DX widzowie będą mogli obejrzeć takie filmy jak Naprzód, Harry Potter i Kamień Filozoficzny czy Bohemian Rhapsody. Natomiast w formacie BNP Paribas IMAX dostępne będą: Aladyn, Joker oraz Mroczny Rycerz Powstaje.

Strefy VIP w Cinema City Wroclavia we Wrocławiu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie zapewnią widzom wyjątkowe wrażenia kinowe dzięki nowemu pakietowi VIP light. Korzystający z oferty będą mieli do dyspozycji regulowane skórzane fotele oraz nieograniczony dostęp do baru kinowego, a w nim do zimnych napojów, popcornu i nachosów oraz gorących napojów, takich jak kawa i herbata- wszystko bez ograniczeń i w ramach ceny biletu.

22 lipca to dla nas i naszych widzów długo wyczekiwany dzień. Dyskusje jakie toczyły się na naszych profilach w mediach społecznościowych pokazują, jak bardzo Polacy tęsknią za wyjściami do kina. Cieszymy się, że możemy ponownie powitać klientów w naszych salach kinowych. Wiemy jak długo czekali na możliwość przeżywania emocji filmowych na najwyższym poziomie.– mówi Katarzyna Opertowska, Dyrektor Marketingu w Cinema City Poland.

Cinema City zaprasza widzów do wszystkich swoich kin, gwarantując najlepsze warunki do oglądania filmów na dużym ekranie.

Kalendarz premier Cinema City znajdziecie na stronie internetowej sieci kinowej >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

disney+plus liczba użytkowników 2020 rok

100 milionów użytkowników Disney+ w 2020 roku?

Tenet Obecność 3: Na rozkaz diabła data premiery premiera kina

“Tenet” i “Obecność 3: Na rozkaz diabła” nie trafią na razie do kin