Cloak & Dagger 3 trzeci sezon marvel
Cloak & Dagger nie wróci z trzecim sezonem? (Freeform)
in

SMUTNESMUTNE

Marvel nie wyprodukuje trzeciego sezonu Cloak & Dagger?

Cloak & Dagger zostało przyzwoicie przyjęte przez krytyków, ale wraz z drugim sezonem oglądalność serialu spadła prawie o połowę.

Cloak & Dagger nie wrócą z kolejną odsłoną. Stacja Freeform postanowiła nie odnawiać serialu na trzeci sezon. Odkąd Kevin Feige został CCO Marvel Entertainment i ma niemal nieograniczony wpływ na firmę, może nie mieć ochoty na kontynuowanie seriali, które tworzono pod banderą Marvel Television. W końcu Marvel Studios, któremu szefuje od lat, stawia na własne produkcje, także serialowe, których akcja ma rozgrywać się w tym samym świecie, co filmy.

Na dotychczasowe seriale miał niewielki wpływ, jeden świat był najwyżej umowny, a same produkcje mniej lub bardziej odstawały jakościowo od tego, co mogliśmy obserwować na dużych ekranach. I chociaż oficjalnie to należąca do Disneya stacja Freeform skasowała serial, to można mieć podejrzenia, że wraz z końcem Agentów T.A.R.C.Z.Y. w przyszłym roku, dotychczasowa działalność Marvel Television będzie wygaszana.

Showrunnerem Cloak & Dagger był Joe Pokaski, który pisał także serial Heroes oraz kilka komiksów Marvela. Olivia Holt i Aubrey Joseph wcielali się w tytułowych superbohaterów w 20 odcinkach serialu opowiadającego o nastolatkach mieszkających w Nowym Orleanie, ale wychowujących się w zupełnie różnych środowiskach. Połączyła ich pewna noc, kiedy zyskali nadludzkie zdolności, które odkryli i próbowali zrozumieć wiele lat później.

Źródło: Deadline

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

filmy marvela parki rozrywki martin scorsese francis ford coppola

Filmy Marvela czy parki Scorsese?

tadeusz cymański rmf fm ogląda piracki film

Tadeusz Cymański zachęca do oglądania pirackiego filmu