in

SMUTNESMUTNE

Marvel nie wyprodukuje trzeciego sezonu Cloak & Dagger?

Cloak & Dagger 3 trzeci sezon marvel
Cloak & Dagger nie wróci z trzecim sezonem? (Freeform)

Cloak & Dagger zostało przyzwoicie przyjęte przez krytyków, ale wraz z drugim sezonem oglądalność serialu spadła prawie o połowę.

Cloak & Dagger nie wrócą z kolejną odsłoną. Stacja Freeform postanowiła nie odnawiać serialu na trzeci sezon. Odkąd Kevin Feige został CCO Marvel Entertainment i ma niemal nieograniczony wpływ na firmę, może nie mieć ochoty na kontynuowanie seriali, które tworzono pod banderą Marvel Television. W końcu Marvel Studios, któremu szefuje od lat, stawia na własne produkcje, także serialowe, których akcja ma rozgrywać się w tym samym świecie, co filmy.

Na dotychczasowe seriale miał niewielki wpływ, jeden świat był najwyżej umowny, a same produkcje mniej lub bardziej odstawały jakościowo od tego, co mogliśmy obserwować na dużych ekranach. I chociaż oficjalnie to należąca do Disneya stacja Freeform skasowała serial, to można mieć podejrzenia, że wraz z końcem Agentów T.A.R.C.Z.Y. w przyszłym roku, dotychczasowa działalność Marvel Television będzie wygaszana.

Showrunnerem Cloak & Dagger był Joe Pokaski, który pisał także serial Heroes oraz kilka komiksów Marvela. Olivia Holt i Aubrey Joseph wcielali się w tytułowych superbohaterów w 20 odcinkach serialu opowiadającego o nastolatkach mieszkających w Nowym Orleanie, ale wychowujących się w zupełnie różnych środowiskach. Połączyła ich pewna noc, kiedy zyskali nadludzkie zdolności, które odkryli i próbowali zrozumieć wiele lat później.

Źródło: Deadline

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

filmy marvela parki rozrywki martin scorsese francis ford coppola

Filmy Marvela czy parki Scorsese?

tadeusz cymański rmf fm ogląda piracki film

Tadeusz Cymański zachęca do oglądania pirackiego filmu