The Boys sezon 4

Marvel nie wyprodukuje trzeciego sezonu Cloak & Dagger?

Dariusz Filipek
2 min czytania
Cloak & Dagger nie wróci z trzecim sezonem? (Freeform)

Z ostatniej chwili

Cloak & Dagger zostało przyzwoicie przyjęte przez krytyków, ale wraz z drugim sezonem oglądalność serialu spadła prawie o połowę.

Cloak & Dagger nie wrócą z kolejną odsłoną. Stacja Freeform postanowiła nie odnawiać serialu na trzeci sezon. Odkąd Kevin Feige został CCO Marvel Entertainment i ma niemal nieograniczony wpływ na firmę, może nie mieć ochoty na kontynuowanie seriali, które tworzono pod banderą Marvel Television. W końcu Marvel Studios, któremu szefuje od lat, stawia na własne produkcje, także serialowe, których akcja ma rozgrywać się w tym samym świecie, co filmy.

- Reklama -
Ad image

Na dotychczasowe seriale miał niewielki wpływ, jeden świat był najwyżej umowny, a same produkcje mniej lub bardziej odstawały jakościowo od tego, co mogliśmy obserwować na dużych ekranach. I chociaż oficjalnie to należąca do Disneya stacja Freeform skasowała serial, to można mieć podejrzenia, że wraz z końcem Agentów T.A.R.C.Z.Y. w przyszłym roku, dotychczasowa działalność Marvel Television będzie wygaszana.

Showrunnerem Cloak & Dagger był Joe Pokaski, który pisał także serial Heroes oraz kilka komiksów Marvela. Olivia Holt i Aubrey Joseph wcielali się w tytułowych superbohaterów w 20 odcinkach serialu opowiadającego o nastolatkach mieszkających w Nowym Orleanie, ale wychowujących się w zupełnie różnych środowiskach. Połączyła ich pewna noc, kiedy zyskali nadludzkie zdolności, które odkryli i próbowali zrozumieć wiele lat później.

Źródło: Deadline

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz