freeform cloak & dagger freeform marvel cloak & dagger marvel
Cloak & Dagger w Polsce obejrzycie w serwisie ShowMax.
in

SUPER!SUPER!

Cloak & Dagger największym hitem Freeform od 8 lat

Magia Marvela ciągle działa i tym razem spłynęła na stację Freeform (kiedyś ABC Family). Serial Cloak & Dagger okazał się najchętniej oglądaną nowością od lat.

Cloak & Dagger jest dostępny u nas na platformie streamingowej ShowMax, a premierowe odcinki pojawiają się na kanale Freeform. Stacja od czasu Słodkich kłamstewek (w 2010 roku) nie miała takiego mocnego debiutu. Serial okazał się również najmocniejszą pozycją sieciową. Od czasu uruchomienia internetowej usługi Freeform, żaden inny serial nie przebił się przez granicę osiągniętą przez produkcję Marvela (716 tysięcy odtworzeń na starcie). To pomogło widowisku uzbierać 7,3 milionów widzów na kanale oraz poprzez internet. Takiego wyniku nie powstydziłaby się nawet główna stacja Disneya ABC.

Zapewne sukces widowiska leży nie tylko w magii, ale również w tym, że to po prostu jest niezła telewizja. O czym napisałem w recenzji pierwszych dwóch odcinków.

Przypomnę, że kilka miesięcy temu stacja Freeform zrezygnowała z innego projektu Marvela, mianowicie z New Warriors. Po sukcesie Cloak & Dagger wielce możliwe, że decydenci stacji, życzliwszym okiem popatrzą na tamten projekt.

Cloak & Dagger w serwisie ShowMax

Źródło: CBM

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

the walt disney company bob iger 21st century fox comcast

Comcast dał 65 miliardów powodów, żeby nie sprzedać Foxa Disneyowi

serial the outpost the cw the outpost serial 2018

Nowy serial stacji The CW – The Outpost na kanale SCI FI