serial cloak and dagger showmax
Zdjęcie promocyjne z serialu Cloak & Dagger (ShowMax/Freeform/Marvel)
in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Czy warto oglądać Cloak & Dagger na ShowMax? Sprawdzamy

Nowy serial Marvela Cloak & Dagger pojawił się w serwisie ShowMax i tylko tam będziecie mogli go obejrzeć legalnie. Sprawdziłem pierwsze oceny tego widowiska i wszystko wskazuje na to, że produkcja jest warta Waszej uwagi.

Historia pary nastolatków obdarzonej niezwykłymi mocami pochłonęła recenzentów. Serial Cloak & Dagger ma na Rotten Tomatoes 84% pozytywnych opinii. Do tej pory najnowszą adaptację komiksów Marvela oceniło 25 recenzentów. Widowisko może pochwalić się bardzo dobrą średnią notą 8,01/10.

https://www.youtube.com/watch?v=ZV8eRK4A2g8

W Polsce Cloak & Dagger obejrzycie legalnie wyłącznie w serwisie ShowMax. Możecie go testować przez 14 dni za darmo.

I tym samym korzystając z okresu próbnego, sprawdzicie na własnej skórze, czy najnowsza produkcja telewizyjnego oddziału Marvela i stacji Freeform jest tak dobra, jak napisali krytycy. Pierwsze dwa odcinki są już dostępne na ShowMax.

Cloak & Dagger w serwisie ShowMax

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

siostry godlewskie biało czerwone

Sieć płacze, kiedy gołe Siostry Godlewskie śpiewają Biało czerwone

Halloween 2018 Halloween zwiastun Halloween trailer

Michael Myers powrócił. Jest zwiastun nowego Halloween