Cloak i Dagger zwiastun 2 sezonu Cloak i Dagger zwiastun drugiego sezonu
Claok i Dagger (źródło: Freeform, Hulu; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Cloak i Dagger wracają. Mamy zwiastun drugiego sezonu

Pomimo skasowania ostatnich seriali Marvela na Netfliksie, fani nie zostali pozostawieni sami sobie i mogą liczyć na kolejne widowiska. Niedawno poznaliśmy showrunnerów seriali, które zadebiutują na platformie Disney Plus, a kilka godzin temu pokazano zwiastun drugiego sezonu Cloak i Dagger.

Cloak i Dagger to serial Marvela opowiadający o parze superbohaterów, których losy zostały powiązane mimo ich woli. Tandy Bowen (Dagger), w którą wciela się Olivia Holt, tworzy świecące sztylety, a Tyrone Johnson (Cloak), grany przez Aubreya Josepha, potrafi się teleportować. Widowisko, którego akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, opowiada o tym, jak nastolatkowie odkrywają moce i sekrety z nimi związane. Z czasem okazuje się, że pomimo różnic, wiele ich łączy.

Dwugodzinna premiera drugiego sezonu serialu Cloak i Dagger odbędzie się w Stanach Zjednoczonych 4 kwietnia na stacji Freeform oraz w streamingu Hulu. Pierwsza odsłona widowiska spotkała się z przeważnie pozytywnymi opiniami krytyków. Na Rotten Tomatoes ma 88% pozytywnych recenzji, które dały średnią notę 7,51/10.

Na tę chwilę nie wiemy, gdzie będzie można obejrzeć drugi sezon Cloak i Dagger w Polsce. Prawa do pierwszego miał streaming ShowMax, który pod koniec zeszłego miesiąca dokonał żywotu w naszym kraju.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Leaving Neverland hbo go Leaving Neverland dokument Leaving Neverland film dokumentalny Leaving Neverland Michael Jackson dokument

Leaving Neverland. HBO o mrocznej stronie Michaela Jacksona

Kitbull Pixar SparkShorts Disney Plus

Obejrzyj Kitbulla. Wyciskającą łzy krótkometrażówkę Pixara i Disney Plus