Ad image

Cloak i Dagger wracają. Mamy zwiastun drugiego sezonu

Dariusz Filipek
1 min czytania
Claok i Dagger (źródło: Freeform, Hulu; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=8R2GsNa5b7g

- Reklama -
Ad image

Pomimo skasowania ostatnich seriali Marvela na Netfliksie, fani nie zostali pozostawieni sami sobie i mogą liczyć na kolejne widowiska. Niedawno poznaliśmy showrunnerów seriali, które zadebiutują na platformie Disney Plus, a kilka godzin temu pokazano zwiastun drugiego sezonu Cloak i Dagger.

Cloak i Dagger to serial Marvela opowiadający o parze superbohaterów, których losy zostały powiązane mimo ich woli. Tandy Bowen (Dagger), w którą wciela się Olivia Holt, tworzy świecące sztylety, a Tyrone Johnson (Cloak), grany przez Aubreya Josepha, potrafi się teleportować. Widowisko, którego akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, opowiada o tym, jak nastolatkowie odkrywają moce i sekrety z nimi związane. Z czasem okazuje się, że pomimo różnic, wiele ich łączy.

Dwugodzinna premiera drugiego sezonu serialu Cloak i Dagger odbędzie się w Stanach Zjednoczonych 4 kwietnia na stacji Freeform oraz w streamingu Hulu. Pierwsza odsłona widowiska spotkała się z przeważnie pozytywnymi opiniami krytyków. Na Rotten Tomatoes ma 88% pozytywnych recenzji, które dały średnią notę 7,51/10.

Na tę chwilę nie wiemy, gdzie będzie można obejrzeć drugi sezon Cloak i Dagger w Polsce. Prawa do pierwszego miał streaming ShowMax, który pod koniec zeszłego miesiąca dokonał żywotu w naszym kraju.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz