in

SUPER!SUPER!

Cloak i Dagger wracają. Mamy zwiastun drugiego sezonu

Cloak i Dagger zwiastun 2 sezonu Cloak i Dagger zwiastun drugiego sezonu
Claok i Dagger (źródło: Freeform, Hulu; edycja: Popkulturyści)

https://www.youtube.com/watch?v=8R2GsNa5b7g

Pomimo skasowania ostatnich seriali Marvela na Netfliksie, fani nie zostali pozostawieni sami sobie i mogą liczyć na kolejne widowiska. Niedawno poznaliśmy showrunnerów seriali, które zadebiutują na platformie Disney Plus, a kilka godzin temu pokazano zwiastun drugiego sezonu Cloak i Dagger.

Cloak i Dagger to serial Marvela opowiadający o parze superbohaterów, których losy zostały powiązane mimo ich woli. Tandy Bowen (Dagger), w którą wciela się Olivia Holt, tworzy świecące sztylety, a Tyrone Johnson (Cloak), grany przez Aubreya Josepha, potrafi się teleportować. Widowisko, którego akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, opowiada o tym, jak nastolatkowie odkrywają moce i sekrety z nimi związane. Z czasem okazuje się, że pomimo różnic, wiele ich łączy.

Dwugodzinna premiera drugiego sezonu serialu Cloak i Dagger odbędzie się w Stanach Zjednoczonych 4 kwietnia na stacji Freeform oraz w streamingu Hulu. Pierwsza odsłona widowiska spotkała się z przeważnie pozytywnymi opiniami krytyków. Na Rotten Tomatoes ma 88% pozytywnych recenzji, które dały średnią notę 7,51/10.

Na tę chwilę nie wiemy, gdzie będzie można obejrzeć drugi sezon Cloak i Dagger w Polsce. Prawa do pierwszego miał streaming ShowMax, który pod koniec zeszłego miesiąca dokonał żywotu w naszym kraju.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Leaving Neverland hbo go Leaving Neverland dokument Leaving Neverland film dokumentalny Leaving Neverland Michael Jackson dokument

Leaving Neverland. HBO o mrocznej stronie Michaela Jacksona

Kitbull Pixar SparkShorts Disney Plus

Obejrzyj Kitbulla. Wyciskającą łzy krótkometrażówkę Pixara i Disney Plus