Shogun oglądaj online serial disney

CNN zwalnia pracowników niezaszczepionych przeciwko COVID-19

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Prezes CNN, Jeff Zucker, poinformował w wewnętrznym piśmie, że stacja, którą zarządza, pożegnała się z trzema pracownikami. Powodem zwolnień był ich brak szczepień na COVID-19.

Większość zatrudnionych w CNN nadal pracuje zdalnie. Wyjątek stanowią tu przede wszystkim niektórzy pracownicy produkcji. Jednak szefostwo stacji pozwoliło przychodzić pracownikom do biura, jeśli tego potrzebują. Jakkolwiek uwarunkowywano to tym, że są zaszczepieni przeciwko COVID-19.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Firma nie wymagała przedstawienia dowodu szczepienia, ale prosiła zatrudnionych wchodzących do biura o to, aby potwierdzili, że są zaszczepieni. Kilku pracowników biurowych przychodziło do siedziby firmy pomimo braku szczepień.

“W minionym tygodniu zostaliśmy poinformowani o trzech pracownikach, którzy przychodzili do biura niezaszczepieni. Cała trójka została zwolniona” – napisał Jeff Zucker w czwartkowej notatce. Dodał, iż CNN ma “w tej sprawie politykę zerowej tolerancji. Musisz być zaszczepiony, aby przyjść do biura, i musisz być zaszczepiony, jeśli chcesz pracować w terenie z innymi pracownikami, niezależnie od tego, czy przychodzisz do biura, czy też nie”.

Szef CNN poinformował również, iż powrót do stanu sprzed pandemii będzie opóźniony. Z uwagi na rosnące zachorowania spowodowane czwartą falą, niektórzy pracownicy CNN nadal będą pracowali z domu, a w biurze będą musieli nie tylko poinformować o swoim stanie zaszczepienia, ale również wykonywać testy, nosić maski i zachowywać dystans społeczny.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x