cobra kai netflix serial youtube premium sezon 3
Netflix przejął serial "Cobra Kai" od YouTube Premium
in

SUPER!SUPER!

Netflix przejął serial “Cobra Kai” od YouTube Premium

“Cobra Kai”, czyli jeden z największych serialowych hitów YouTube Premium zmienia miejsce zabijania i trzeci sezon pojawi się w serwisie Netflix.

“Cobra Kai” zmienia dojo. Z uwagi na zmianę polityki programowej serwisu YouTube Premium, pierwsze dwa sezony serialu powędrują na Netflix, gdzie pojawi się również trzecia odsłona, która wciąż czeka na premierę.

Chociaż “Cobra Kai” okazało się sukcesem, to serial nie mógłby być już kontynuowany w ramach YouTube Premium. Subskrypcyjna usługa YouTube’a zmienia filozofię – w firmie podjęto decyzję o całkowitym porzuceniu fabuł i skupieniu się na programach rozrywkowych.

Akcja “Cobra Kai” rozgrywa się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach znanych z serii filmów “Karate Kid”. To opowieść o średnio radzącym sobie w życiu 50-latku, który dawno ma za sobą wielką karierę wojownika. Jednak w pewnym momencie postanawia odzyskać swoje dawne życie i otwiera dojo, w którym uczy młodych ludzi karate.

Pierwsze dwa sezony serialu zawitają na Netflix 28 sierpnia. Trzeci jest już gotowy, ale będziemy musieli na niego poczekać do jesieni. Dokładna data premiery nie jest na razie znana.

Oglądaj serial “Cobra Kai” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix google nest hub max google cast urządzenia

Netflix obsłuży urządzenia Google Nest Hub Max i Google Cast

biuro uncle stan serial kickstarter amazon prime video

“Uncle Stan”: na Kickstarterze trwa zbiórka na spin-off “Biura”