cobra kai sezon 3 sezon 4 data premiery zwiastun
"Cobra Kai" - data premiery i zwiastun trzeciego sezonu. Czwarty w drodze
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

“Cobra Kai” okazało się strzałem w dziesiątkę! Netflix pokazał zwiastun trzeciego i zapowiedział czwarty sezon

“Cobra Kai” wraca z trzecim sezonem na Netflix. Serial przejęty od YouTube Premium okazał się wielkim hitem.

Na premierę trzeciego sezonu serialu “Cobra Kai” długo nie będziecie musieli czekać. Netflix ogłosił, iż pojawi się on w serwisie 8 stycznia 2021 roku. Już teraz możecie sprawdzić jego krótki, ale treściwy zwiastun. Jednocześnie potwierdzono, iż powstanie również czwarta odsłona tego widowiska. Daty premiery czwórki jeszcze nie znamy.

Według danych dostarczonych przez firmę badawczą Nielsen “Cobra Kai” to najczęściej oglądane widowisko w serwisach strumieniujących pomiędzy 31 sierpnia a 6 września. Serial wyprzedził “Lucyfera” oraz “The Boys”, które znalazły się na kolejnych miejscach.

“Cobra Kai” rozgrywa się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach znanych z serii filmów “Karate Kid”. To opowieść o średnio radzącym sobie w życiu 50-latku, który dawno ma za sobą wielką karierę wojownika. Jednak w pewnym momencie postanawia odzyskać swoje dawne życie i otwiera dojo, w którym uczy młodych ludzi karate.

Początkowo serial o młodych wojownikach pokazywał serwis YouTube Premium, ale został przejęty przez Netflix po tym, jak firma zrezygnowała z fabuł na rzecz programów rozrywkowych.

Oglądaj serial “Cobra Kai” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nawiedzony dwór w bly zwiastun sekwencja otwierająca netflix

“Nawiedzony dwór w Bly” – Netflix chwali się sekwencją otwierającą serial i faktycznie jest na co popatrzeć

Evil Dead Rise

“Evil Dead Rise” ma być horrorowym rollercoasterem