Conan Barbarzyńca serial Netflix
"Conan Barbarzyńca" będzie nowym serialem Netflixa
in

SUPER!SUPER!

“Conan Barbarzyńca” jako serial aktorski od Netflixa

Netflix niepoprzestanie na “Wiedźminie”. Serwis przygotowuje kolejny fantastyczny serial z brutalnym bohaterem w roli głównej. Powstanie serial “Conan Barbarzyńca”.

Netflix sięgnie do prozy Roberta E. Howarda i stworzy zupełnie nową wersję “Conana Barbarzyńcy”. Do tej pory dostaliśmy trzy filmy kinowe o Conanie. W 1982 roku premierę miał “Conan Barbarzyńca”, a dwa lata później “Conan Niszczyciel” – w tych filmach w głównego bohatera wcielił się Arnold Schwarzenegger. W 2011 roku dostaliśmy zupełnie nowego “Conana Barbarzyńcę” z Jasonem Mamoą w tytułowej roli. Ponadto powstały dwa seriale animowane, które w Polsce znamy podtytułem “Conan Awanturink”. W 1997 roku premierę miał serial aktorski “Conan” z Ralfem Mollerem w głównej roli. Poza powieściami, filmami i serialami, Conan jest bohaterem niezliczonych komiksów. Powstały również liczne gry wideo z tym bohaterem.

Netflix sięga po jedną z najbardziej ikonicznych postaci popkultury

Netflix podpisał umowę, na której mocy serwis ma wyłączność na adaptację historii o Conanie w formie seriali, filmów, jak i animacji. To kolejna wielka marka, która zasili bibliotekę giganta strumieniującego filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Firma ma między innymi prawa do twórczości Roalda Dahla, serii powieści “Opowieści z Narnii” czy adaptacji komiksów Millarworld.

Dwa lata temu Amazon planował stworzyć serial o Conanie, który miał wylądować na Prime Video, ale projekt trafił do kosza. Ponadto Arnold Schwarzenegger miał wrócić w kolejny filmie o tym bohaterze, ale najwidoczniej w najbliższych latach Conana na dużych ekranach nie zobaczymy.

Obecnie Netflix poszukuje reżysera oraz twórcy, który napisze i poprowadzi serial o Conanie.

Źródło: Deadline

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

horrory o opętaniach egzorcyzmy filmy opętaniu najlepsze

10 horrorów o opętaniach, które sprawią, że wezwiecie egzorcystę

Ms Marvel Iman Vellani serial Disney Plus

“Ms. Marvel” – Iman Vellani zagra główną bohaterkę w serialu Disney+