Conan Barbarzyńca serial Netflix
"Conan Barbarzyńca" będzie nowym serialem Netflixa
in

SUPER!SUPER!

“Conan Barbarzyńca” jako serial aktorski od Netflixa

Netflix niepoprzestanie na “Wiedźminie”. Serwis przygotowuje kolejny fantastyczny serial z brutalnym bohaterem w roli głównej. Powstanie serial “Conan Barbarzyńca”.

Netflix sięgnie do prozy Roberta E. Howarda i stworzy zupełnie nową wersję “Conana Barbarzyńcy”. Do tej pory dostaliśmy trzy filmy kinowe o Conanie. W 1982 roku premierę miał “Conan Barbarzyńca”, a dwa lata później “Conan Niszczyciel” – w tych filmach w głównego bohatera wcielił się Arnold Schwarzenegger. W 2011 roku dostaliśmy zupełnie nowego “Conana Barbarzyńcę” z Jasonem Mamoą w tytułowej roli. Ponadto powstały dwa seriale animowane, które w Polsce znamy podtytułem “Conan Awanturink”. W 1997 roku premierę miał serial aktorski “Conan” z Ralfem Mollerem w głównej roli. Poza powieściami, filmami i serialami, Conan jest bohaterem niezliczonych komiksów. Powstały również liczne gry wideo z tym bohaterem.

Netflix sięga po jedną z najbardziej ikonicznych postaci popkultury

Netflix podpisał umowę, na której mocy serwis ma wyłączność na adaptację historii o Conanie w formie seriali, filmów, jak i animacji. To kolejna wielka marka, która zasili bibliotekę giganta strumieniującego filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Firma ma między innymi prawa do twórczości Roalda Dahla, serii powieści “Opowieści z Narnii” czy adaptacji komiksów Millarworld.

Dwa lata temu Amazon planował stworzyć serial o Conanie, który miał wylądować na Prime Video, ale projekt trafił do kosza. Ponadto Arnold Schwarzenegger miał wrócić w kolejny filmie o tym bohaterze, ale najwidoczniej w najbliższych latach Conana na dużych ekranach nie zobaczymy.

Obecnie Netflix poszukuje reżysera oraz twórcy, który napisze i poprowadzi serial o Conanie.

Źródło: Deadline

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

horrory o opętaniach egzorcyzmy filmy opętaniu najlepsze

10 horrorów o opętaniach, które sprawią, że wezwiecie egzorcystę

Ms Marvel Iman Vellani serial Disney Plus

“Ms. Marvel” – Iman Vellani zagra główną bohaterkę w serialu Disney+