Shogun oglądaj online serial disney

“Conan Barbarzyńca” jako serial aktorski od Netflixa

Dariusz Filipek
1 min czytania
"Conan Barbarzyńca" będzie nowym serialem Netflixa

Z ostatniej chwili

Netflix niepoprzestanie na “Wiedźminie”. Serwis przygotowuje kolejny fantastyczny serial z brutalnym bohaterem w roli głównej. Powstanie serial “Conan Barbarzyńca”.

Netflix sięgnie do prozy Roberta E. Howarda i stworzy zupełnie nową wersję “Conana Barbarzyńcy”. Do tej pory dostaliśmy trzy filmy kinowe o Conanie. W 1982 roku premierę miał “Conan Barbarzyńca”, a dwa lata później “Conan Niszczyciel” – w tych filmach w głównego bohatera wcielił się Arnold Schwarzenegger. W 2011 roku dostaliśmy zupełnie nowego “Conana Barbarzyńcę” z Jasonem Mamoą w tytułowej roli. Ponadto powstały dwa seriale animowane, które w Polsce znamy podtytułem “Conan Awanturink”. W 1997 roku premierę miał serial aktorski “Conan” z Ralfem Mollerem w głównej roli. Poza powieściami, filmami i serialami, Conan jest bohaterem niezliczonych komiksów. Powstały również liczne gry wideo z tym bohaterem.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Netflix sięga po jedną z najbardziej ikonicznych postaci popkultury

Netflix podpisał umowę, na której mocy serwis ma wyłączność na adaptację historii o Conanie w formie seriali, filmów, jak i animacji. To kolejna wielka marka, która zasili bibliotekę giganta strumieniującego filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Firma ma między innymi prawa do twórczości Roalda Dahla, serii powieści “Opowieści z Narnii” czy adaptacji komiksów Millarworld.

Dwa lata temu Amazon planował stworzyć serial o Conanie, który miał wylądować na Prime Video, ale projekt trafił do kosza. Ponadto Arnold Schwarzenegger miał wrócić w kolejny filmie o tym bohaterze, ale najwidoczniej w najbliższych latach Conana na dużych ekranach nie zobaczymy.

Obecnie Netflix poszukuje reżysera oraz twórcy, który napisze i poprowadzi serial o Conanie.

Źródło: Deadline

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x