Constantine serial HBO Max Hellblazer
Constantine wróci w zupełnie nowym serialu na HBO Max
in

SMUTNESMUTNE

“Constantine” na HBO Max. Bohater ma być młodszy, a serial mroczniejszy

John Constantine wraca na mały ekran w zupełnie nowym wydaniu. HBO Max przygotowuje serial o przygodach tego bohatera.

Constantine ma relatywnie krótką, ale już bogatą historię adaptacji. W bohatera na dużym ekranie wcielał się Keanu Reeves, który zagrał Johna w 2005 roku. Serialowego Constantine’a przez lata portretował Matt Ryan wcielający się w niego najpierw w serialu “Constantine”, a po jego skasowaniu mogliśmy go zobaczyć w tej roli jeszcze w serialach “Legends of Tomorrow”, “Flash”, “Arrow” i “Batwoman”. Jednak żaden z tych aktorów nie pojawi się w nowym serialu.

Na tę chwilę wiemy, iż widowisko wyprodukuje firma J.J. Abramsa Bad Robot, a serial napisze Guy Bolton. Nowy John Constatine ma być postrzegany jako młody Londyńczyk. Z informacji, do których dotarł serwis Deadline wynika, że scenariusz do pierwszego odcinka jest już gotowy, a pokój scenarzystów planowo ma być otwarty na twórców już w marcu. To daje nadzieję, że serial moglibyśmy obejrzeć w przyszłym roku.

Constantine HBO Max serial
John Constantine debiutował na łamach komiksu “The Saga of Swamp Thing”, a sławę przyniosła mu seria “Hellblazer”. Od tego czasu bohater pojawił się na dużym i małym ekranie oraz w kilku produkcjach animowanych (DC Comics)

⚡ PRZECZYTAJ: Serialowy “Harry Potter” ma pojawić się w serwisie HBO Max

HBO Max domem dla filmów i seriali na podstawie komiksów DC Comics

HBO Max staje się nowym domem dla filmów i seriali opartych na postawie komiksów DC Comics. Czekamy między innymi na serial, którego akcja będzie rozgrywała się w świecie wykreowanym w nadchodzącym filmie o Batmanie; w marcu dostaniemy “Ligę sprawiedliwości” od Zacka Snydera”; WarnerMedia przeniosło seriale ze serwisu DC Universe do HBO Max; czekamy na serial związany z Green Lanternem i spin-off filmu “The Suicide Squad” (ten też zadebiutuje w tym samym dniu w kinach i w serwisie HBO), który opowie o przygodach Peacemakera. To zaledwie wycinek wszystkich dobroci, które są dla nas przygotowywane.

Dostęp do HBO Max możecie uzyskać w Polsce dzięki usłudze NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Mortal Kombat Film HBO Max 2021 zwiastun

“Mortal Kombat” już w kwietniu na HBO Max i w kinach. Film dostał pierwszy zwiastun i jest krwawo!

Uciekinier The Running Man Stephen King Film Edgar Wright

“Uciekinier” Stephena Kinga doczeka się nowej adaptacji od reżysera “Baby Driver”