Constantine serial HBO Max Hellblazer
Constantine wróci w zupełnie nowym serialu na HBO Max
in

“Constantine” na HBO Max. Bohater ma być młodszy, a serial mroczniejszy

John Constantine wraca na mały ekran w zupełnie nowym wydaniu. HBO Max przygotowuje serial o przygodach tego bohatera.

Constantine ma relatywnie krótką, ale już bogatą historię adaptacji. W bohatera na dużym ekranie wcielał się Keanu Reeves, który zagrał Johna w 2005 roku. Serialowego Constantine’a przez lata portretował Matt Ryan wcielający się w niego najpierw w serialu “Constantine”, a po jego skasowaniu mogliśmy go zobaczyć w tej roli jeszcze w serialach “Legends of Tomorrow”, “Flash”, “Arrow” i “Batwoman”. Jednak żaden z tych aktorów nie pojawi się w nowym serialu.

Na tę chwilę wiemy, iż widowisko wyprodukuje firma J.J. Abramsa Bad Robot, a serial napisze Guy Bolton. Nowy John Constatine ma być postrzegany jako młody Londyńczyk. Z informacji, do których dotarł serwis Deadline wynika, że scenariusz do pierwszego odcinka jest już gotowy, a pokój scenarzystów planowo ma być otwarty na twórców już w marcu. To daje nadzieję, że serial moglibyśmy obejrzeć w przyszłym roku.

Constantine HBO Max serial
John Constantine debiutował na łamach komiksu “The Saga of Swamp Thing”, a sławę przyniosła mu seria “Hellblazer”. Od tego czasu bohater pojawił się na dużym i małym ekranie oraz w kilku produkcjach animowanych (DC Comics)

⚡ PRZECZYTAJ: Serialowy “Harry Potter” ma pojawić się w serwisie HBO Max

HBO Max domem dla filmów i seriali na podstawie komiksów DC Comics

HBO Max staje się nowym domem dla filmów i seriali opartych na postawie komiksów DC Comics. Czekamy między innymi na serial, którego akcja będzie rozgrywała się w świecie wykreowanym w nadchodzącym filmie o Batmanie; w marcu dostaniemy “Ligę sprawiedliwości” od Zacka Snydera”; WarnerMedia przeniosło seriale ze serwisu DC Universe do HBO Max; czekamy na serial związany z Green Lanternem i spin-off filmu “The Suicide Squad” (ten też zadebiutuje w tym samym dniu w kinach i w serwisie HBO), który opowie o przygodach Peacemakera. To zaledwie wycinek wszystkich dobroci, które są dla nas przygotowywane.

Dostęp do HBO Max możecie uzyskać w Polsce dzięki usłudze NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Mortal Kombat Film HBO Max 2021 zwiastun

“Mortal Kombat” już w kwietniu na HBO Max i w kinach. Film dostał pierwszy zwiastun i jest krwawo!

Uciekinier The Running Man Stephen King Film Edgar Wright

“Uciekinier” Stephena Kinga doczeka się nowej adaptacji od reżysera “Baby Driver”