Shogun oglądaj online serial disney

Corona Zombies, czyli pierwszy film, który zarobi na koronawirusie

Dariusz Filipek
1 min czytania
Corona Zombies

Z ostatniej chwili

W sieci pojawiły się pierwsze zapowiedzi filmu Corona Zombies – niskobudżetowej produkcji nakręconej w naprędce, byle zarobić, przyciągając ludzi chwytliwym tematem, którym jest koronawirus.

Corona Zombies opowie o czasie, w którym na planecie pojawił się niebezpieczny wirus zamieniający ludzi w zombie. Rząd sobie nie radzi, ulice opustoszały, bary zamknięte, a ludziom brakuje papieru toaletowego.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Po obejrzeniu dwóch krótkich zapowiedzi filmu Corona Zombies jestem nieco zniesmaczony. Produkcja połączy horror o zombie z komedią, ale ten niskobudżetowy paździerz nie tylko zapowiada się na nieoglądalne kino klasy-p (jak “prymitywny”), a przede wszystkim jest tanim żerowaniem na tragedii. O wiele lepiej sięgnąć po filmy, seriale lub dokumenty o epidemiach i pandemiach, aniżeli dosypywać grosza ludziom odpowiedzialnym za coś tak skrajnie beznadziejnego.

Rozumiem, że w przyszłości twórcy będą monetyzować obecną tragedię, która pochłania życia tysięcy osób, ale w przypadku Corona Zombies nawet nie próbuje się zachować klasy i pozorów. Film produkuje Full Moon, firma odpowiedzialna za takie “hity” jak… Nie znalazłem żadnych, poza produkcjami sprzed dekad.

Jeśli znajdą się odważni, by sięgnąć po film, to pojawi się na kanale Full Moon na Amazon Prime Video 20 kwietnia, a na aplikacji Full Moon 10 dni wcześniej.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x