Cowboy Ninja Viking
Chris Pratt zagra główną rolę w adaptacji komiksu Cowboy Ninja Viking (materiały prasowe)
in

Chris Pratt wcieli się w kowboja, ninję i wikinga

Chris Pratt ma wyjątkowo zajęty grafik, więc będziemy go jeszcze częściej oglądać na dużym ekranie. Za chwilę do kin wejdzie widowisko Avengers: Wojna bez granic, a kilka miesięcy później aktor odegra kluczową rolę w Jurassic World: Upadłe królestwo.

Jednak to nie wszystko. Latem Pratt zawita na kanadyjskim planie zdjęciowym adaptacji komiksu Cowboy Ninja Viking. Komiks opowiada o Duncanie, cierpiącym na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości. I jak się nietrudno domyślić, raz jest kowbojem, raz ninją, a jeszcze innym razem ma osobowość wikinga. Główny bohater należał niegdyś do elitarnego oddziału Triplets, którym kierował Dr Sebastian Ghislain. Po rozpadzie oddziału wojowników, część z nich zaczęła działać na własną rękę, jako płatni zabójcy. Duncan postanawia stawić czoła złoczyńcom, z którymi niegdyś współpracował.

Komiks ukazywał się nakładem Image Comics – Shadowline. Pisał go A.J. Liberman, a rysował Riley Rossmo. Do 2010 roku ukazało się 10 zeszytów, które w tym roku zostały zebrane w zbiorczego omnibusa.

Premiera filmu została ustalona na 28 czerwca 2019 roku. Za scenariusz odpowiadają magicy od pierwszego Deadpoola, czyli Rhett Reese i Paul Wernick, a swoje pięć groszy dołożył Craig Mazin, który przepisał skrypt. Reżyser nie jest jeszcze potwierdzony, ale padają takie nazwiska jak Marc Forster oraz duet odpowiedzialny za Johna Wicka David Leitch i Chad Stahelski.

Cowboy Ninja Viking na Comixology

Źródło: Omega Underground

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Gambit film 2018

Gambit jednak powstanie i będzie słono kosztował

HBO GO Kids, Modyfikowany węgiel, Soldado, Ocean's 8

PopSpam: HBO GO Kids, Modyfikowany węgiel, Soldado, Ocean’s 8