Shogun oglądaj online serial disney

Chris Pratt wcieli się w kowboja, ninję i wikinga

Dariusz Filipek
1 min czytania
Chris Pratt zagra główną rolę w adaptacji komiksu Cowboy Ninja Viking (materiały prasowe)

Z ostatniej chwili

Chris Pratt ma wyjątkowo zajęty grafik, więc będziemy go jeszcze częściej oglądać na dużym ekranie. Za chwilę do kin wejdzie widowisko Avengers: Wojna bez granic, a kilka miesięcy później aktor odegra kluczową rolę w Jurassic World: Upadłe królestwo.

Jednak to nie wszystko. Latem Pratt zawita na kanadyjskim planie zdjęciowym adaptacji komiksu Cowboy Ninja Viking. Komiks opowiada o Duncanie, cierpiącym na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości. I jak się nietrudno domyślić, raz jest kowbojem, raz ninją, a jeszcze innym razem ma osobowość wikinga. Główny bohater należał niegdyś do elitarnego oddziału Triplets, którym kierował Dr Sebastian Ghislain. Po rozpadzie oddziału wojowników, część z nich zaczęła działać na własną rękę, jako płatni zabójcy. Duncan postanawia stawić czoła złoczyńcom, z którymi niegdyś współpracował.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Komiks ukazywał się nakładem Image Comics – Shadowline. Pisał go A.J. Liberman, a rysował Riley Rossmo. Do 2010 roku ukazało się 10 zeszytów, które w tym roku zostały zebrane w zbiorczego omnibusa.

Premiera filmu została ustalona na 28 czerwca 2019 roku. Za scenariusz odpowiadają magicy od pierwszego Deadpoola, czyli Rhett Reese i Paul Wernick, a swoje pięć groszy dołożył Craig Mazin, który przepisał skrypt. Reżyser nie jest jeszcze potwierdzony, ale padają takie nazwiska jak Marc Forster oraz duet odpowiedzialny za Johna Wicka David Leitch i Chad Stahelski.

Cowboy Ninja Viking na Comixology

Źródło: Omega Underground

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x