The Boys sezon 4

“Crazy, Not Insane” – nowy film dokumentalny HBO o seryjnych mordercach

Dariusz Filipek
1 min czytania
Fragment plakatu filmu dokumentalnego "Crazy, Not Insane" (HBO)

Z ostatniej chwili

“Crazy, Not Insane” nie będzie kolejnym zwyczajnym dokumentem o seryjnych mordercach. Tym razem dostaniemy psychopatologiczny obraz osób, które dopuściły się zbrodni.

“Crazy, Not Insane” opowie o tym, że każdy z nas może zabić, ale robią to nieliczni. Zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie, dlaczego Wy nigdy nikogo nie zamordowaliście? Najnowszy film dokumentalny HBO opowie o seryjnych mordercach z perspektywy psychiatry dr Dorothy Otnow Lewis, która przez dekady zajmowała się psychologią morderców. Rozmawiała i badała wielu z nich. Zajmowała się przypadkiem Teda Bundy’ego czy Marka Davida Chapmana.

- Reklama -
Ad image

Premiera filmu dokumentalnego odbędzie się 18 listopada. Warto zwrócić na tę produkcję dodatkowo uwagę, gdyż reżyserem filmu jest Alex Gibney, który wcześniej pracował między innymi nad “Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi” czy “Steve Jobs: człowiek-maszyna”.

Oglądaj film dokumentalny “Crazy, Not Insane” w serwisie HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz