crazy not insane hbo film dokumentalny
Fragment plakatu filmu dokumentalnego "Crazy, Not Insane" (HBO)
in

“Crazy, Not Insane” – nowy film dokumentalny HBO o seryjnych mordercach

“Crazy, Not Insane” nie będzie kolejnym zwyczajnym dokumentem o seryjnych mordercach. Tym razem dostaniemy psychopatologiczny obraz osób, które dopuściły się zbrodni.

“Crazy, Not Insane” opowie o tym, że każdy z nas może zabić, ale robią to nieliczni. Zadaliście sobie kiedykolwiek pytanie, dlaczego Wy nigdy nikogo nie zamordowaliście? Najnowszy film dokumentalny HBO opowie o seryjnych mordercach z perspektywy psychiatry dr Dorothy Otnow Lewis, która przez dekady zajmowała się psychologią morderców. Rozmawiała i badała wielu z nich. Zajmowała się przypadkiem Teda Bundy’ego czy Marka Davida Chapmana.

Premiera filmu dokumentalnego odbędzie się 18 listopada. Warto zwrócić na tę produkcję dodatkowo uwagę, gdyż reżyserem filmu jest Alex Gibney, który wcześniej pracował między innymi nad “Wynalazczyni: Dolina Krzemowa w kropli krwi” czy “Steve Jobs: człowiek-maszyna”.

Oglądaj film dokumentalny “Crazy, Not Insane” w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

chilling adventures of sabrina sezon 4 data premiery zwiastun netflix

“Chilling Adventures of Sabrina” wraca pod koniec grudnia. Netflix chwali się zwiastunem czwartego sezonu

Netflix q3 2020 raport kwartalny

Netflix zwolnił w trzecim kwartale, ale rok do roku wciąż jest siłą natury