Cuphead the delicious last course
"Cuphead: The Delicious Last Course"
in

SUPER!SUPER!

Pojawiły się pierwsze recenzje “Cuphead: The Delicious Last Course”

Cuphead: The Delicious Last Course” miało dziś premierę, gra już zebrała szereg dobrych opinii od recenzentów. Co oferuje DLC do “Cuphead“?

“Cuphead” jako podstawka – z czym się je?

Oryginalna gra od nieznanego wcześniej studia, MDHR, zadebiutowała w 2017 roku i wywołała falę pozytywnych wibracji zarówno u nowego pokolenia, jak i tych starszych, u których wywoływała nostalgię. “Cuphead” swoją oprawą graficzną nawiązuje do animacji z lat 30. ubiegłego wieku i trzeba podkreślić, że wyglądają wspaniale. Wszystko, co podziwiać możemy w grze, zostało zaprojektowane metodą poklatkową – cały zespół włożył w przygody o kubkowych braciach mnóstwo czasu i serca, co ma pokrycie w niesamowitym klimacie gry.

Zwiastun gry “Cuphead”

Produkcja od razu podzieliła graczy na dwa obozy: tych, którzy z zaciśniętymi zębami grę ukończyli, i tych, którzy poddali się, gdy kolejny pad zagruchotał rozwalony o ścianę. Walki z bossami w tej przygodzie o podstępnie uroczej oprawie graficznej, stanowią duże wyzwanie nie tylko dla casuali. Gracza, który pragnie wpaść w ten wir, powinien być nieustępliwy, precyzyjny i przygotowany na długogodzinne starcia. Nie jest to może poziom “Hollow Knighta”, ale w dalszym ciągu trzeba być przygotowanym na multum porażek.

Tym właśnie jest “Kubkogłowy” – diabelsko trudną grą z niesamowitą oprawą graficzną, ścieżką dźwiękową i przemyślanymi przeciwnikami. Każdy ruch i strzał jest na wagę złota. Nie sposób się dziwić, w końcu naszym przeciwnikiem jest Szatan we własnej osobie.

“Cuphead: The Delicious Last Course” – co nowego?

Zwiastun gry “Cuphead: The Delicious Last Course”

Tym razem Mugman i Cuphead wyruszają na podróż w celu zdobycia składników, które potrzebne są nowej bohaterce – uroczej Pannie Chalice. DLC zabiera nas na enigmatyczną wyspę, na której nie znajdziemy plaż, a oblepione białym puchem góry i bezbrzeżne pustynie. Na tych terenach ponownie przyjdzie nam zmierzyć się z wielgachnymi przeciwnikami, na których będziemy mogli wypróbować nową postać. Ms. Chalice posiada unikatowy dla siebie zestaw umiejętności, jak podwójny skok czy atak porcelanowymi duchami. Oprócz tego pojawiło się kilka nowych broni i pomocnych itemów, które dodatkowo pomogą nam w pokonywaniu kolejnych bossów.

Co na to recenzenci?

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

bob chapek prezes disney

Bob Chapek zostanie prezesem Disneya na kolejne trzy lata pomimo kontrowersyjnych decyzji

netflix lipiec 2022 premiery

Netflix lipiec 2022 – premiery miesiąca. Pełna lista seriali i filmów