cyberpunk 2077 aktualizacja
in

SUPER!SUPER!

“Cyberpunk 2077” z największą aktualizacją? Trwają testy w CD Projekt RED

Cyberpunk 2077” już od premiery kojarzony jest z wielokrotnymi patchami usprawniającymi – a w zasadzie naprawiającymi – rozgrywkę. Tym razem CD Projekt Red szykuje jeden z największych.

cyberpunk 2077
Jeden z glitchy w “Cyberpunk 2077”

Społeczność Cyberpunka na reddicie odkryła coś naprawdę ciekawego. Otóż na stronie SteamDB (bazie danych gier obecnych na Steam) zobaczyć możemy, że najnowszy update do gry jest intensywnie testowany. CDP RED, jak dotąd, ogłaszało jedynie, że gdzieś w przyszłości ma pojawić się nowe DLC fabularne (małe szanse, że to akurat ta aktualizacja), ale na razie nie zabrało głosu w sprawie najnowszych odkryć.

Źródło: Reddit

Prace nad aktualizacją zaczęły się już w lipcu, co zobaczyć możemy na powyższym zdjęciu.

Natychmiast pojawiły się plotki na temat rzekomej olbrzymiej aktualizacji do gry CD Projekt RED. Pod wpisem gracze cały czas prowadzą zażartą konwersację na temat nadchodzących zmian. Planowo miał być to patch 1.6, aczkolwiek przy takiej ilości testów wszyscy spodziewają się większej łatki (1.8).

Co uważają gracze?

  • Będzie to zestaw nowych skinów, broni czy system transmogów
  • Zestaw dodatkowych misji
  • Nowe DLC (!)
  • Wprowadzenie trybu New Game +

Przypomnijmy, że niebawem premierę będzie miał Cyberpunk: Edgerunners. Bardzo możliwe, że aktualizacja związana będzie z serialem od Netflix w ramach wzajemnej promocji obu produkcji.

Zwiastun “Cyberpunk: Edgerunners”

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

Z jakiego tworzywa są wykonywane kubki reklamowe?

Z jakiego tworzywa są wykonywane kubki reklamowe?

Gothic 1 Remake

Gothic 1 Remake na pierwszym zwiastunie! Mamy niepowtarzalny klimat i nowy system walki