The Boys sezon 4

Netflixowy “Cyberpunk: Edgerunners” ze zwiastunem i datą premiery. Wygląda niesamowicie!

Jakub Kozakiewicz
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Cyberpunk: Edgerunners – tak nazywa się anime w uniwersum popularnej gry, które zadebiutuje na Netflix jeszcze w tym roku. Pierwszy zwiastun napawa optymizmem. Sprawdź, jak wygląda nowa produkcja od CD Projekt Red.

- Reklama -
Ad image

Oficjalny zwiastun od Netflix

Zwiastun serialu “Cyberpunk: Edgerunners”

Zwiastun przepełniony jest kolorami, dynamiką, brutalnością i Cyberpunkiem! Wszystko zwiastuje, że serial będzie kierowany do dorosłych odbiorców. Akcja rozegra się w dobrze znanym z gry “Night City”. Protagonista zostaje tytułowym „edgerunnerem”, czyli najemnikiem wyjętym spod prawa. Spotyka tajemniczą dziewczynę, Lucy, która wciąga go w świat niesamowitych przygód. Jednocześnie starać się będą przetrwać na mrocznych ulicach cybernetycznego miasta.

„Cyberpunk: Edgerunners to niezależna, dziesięcoodcinkowa historia dziecka ulicy, które próbuje przetrwać w futurystycznym mieście opętanym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała”

Przeczytać możemy na stronie cyberpunk.net

Współpraca z dużym studiem

CD Projekt Red przy współpracy ze studiem Trigger, twórcami “Darling in the Franx” i “Kill la Kill”, już w czerwcu 2020 roku ogłosiło, że takowa produkcja powstanie. W między czasie ukazał się średnio przyjęty Cyberpunk 2077, ale dopiero teraz zaprezentowano nowy serial w tym uniwersum.

“Netflix Geeked Week”

Krótki zwiastun został zaprezentowany podczas „Netflix Geeked Week” – bezpłatnego wydarzenia, w którym ogłaszane są filmy, seriale, programy i gry. Oprócz „Cyberpunk: Edgerunners” ogłoszono również trwające pracę nad serialem „Arcane”, który w zeszłym roku zdominował rynek animacji. Kolejne segmenty pojawią się już na dniach i będą omawiać kolejno „Stranger Things” (9 czerwca) i gry (10 czerwca).

- Reklama -
Skazana Max serial

Data premiery

Premiera Cyberpunk: Edgerunners ma nastąpić już we wrześniu 2022 roku. Serial dość szybko ujrzy światło dziennie, bo już za 3 miesiące pojawi się na platformie Netflix. Tym, którzy nie mogą już dłużej czekać, polecam zatopić się w Cyberpunk 2077.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz