cyberpunk edgerunners zwiastun
in

SUPER!SUPER!

Netflixowy “Cyberpunk: Edgerunners” ze zwiastunem i datą premiery. Wygląda niesamowicie!

Cyberpunk: Edgerunners – tak nazywa się anime w uniwersum popularnej gry, które zadebiutuje na Netflix jeszcze w tym roku. Pierwszy zwiastun napawa optymizmem. Sprawdź, jak wygląda nowa produkcja od CD Projekt Red.

Oficjalny zwiastun od Netflix

Zwiastun serialu “Cyberpunk: Edgerunners”

Zwiastun przepełniony jest kolorami, dynamiką, brutalnością i Cyberpunkiem! Wszystko zwiastuje, że serial będzie kierowany do dorosłych odbiorców. Akcja rozegra się w dobrze znanym z gry “Night City”. Protagonista zostaje tytułowym „edgerunnerem”, czyli najemnikiem wyjętym spod prawa. Spotyka tajemniczą dziewczynę, Lucy, która wciąga go w świat niesamowitych przygód. Jednocześnie starać się będą przetrwać na mrocznych ulicach cybernetycznego miasta.

„Cyberpunk: Edgerunners to niezależna, dziesięcoodcinkowa historia dziecka ulicy, które próbuje przetrwać w futurystycznym mieście opętanym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała”

Przeczytać możemy na stronie cyberpunk.net

Współpraca z dużym studiem

CD Projekt Red przy współpracy ze studiem Trigger, twórcami “Darling in the Franx” i “Kill la Kill”, już w czerwcu 2020 roku ogłosiło, że takowa produkcja powstanie. W między czasie ukazał się średnio przyjęty Cyberpunk 2077, ale dopiero teraz zaprezentowano nowy serial w tym uniwersum.

“Netflix Geeked Week”

Krótki zwiastun został zaprezentowany podczas „Netflix Geeked Week” – bezpłatnego wydarzenia, w którym ogłaszane są filmy, seriale, programy i gry. Oprócz „Cyberpunk: Edgerunners” ogłoszono również trwające pracę nad serialem „Arcane”, który w zeszłym roku zdominował rynek animacji. Kolejne segmenty pojawią się już na dniach i będą omawiać kolejno „Stranger Things” (9 czerwca) i gry (10 czerwca).

Data premiery

Premiera Cyberpunk: Edgerunners ma nastąpić już we wrześniu 2022 roku. Serial dość szybko ujrzy światło dziennie, bo już za 3 miesiące pojawi się na platformie Netflix. Tym, którzy nie mogą już dłużej czekać, polecam zatopić się w Cyberpunk 2077.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

ms. marvel online serial premiera recenzja disney+ opinie

Premiera serialu “Ms. Marvel” na Disney+

krzesła dla graczy cena

Czy krzesła dla graczy są warte swojej ceny?