Cycflix
Prototyp Cycflixa | Źr. Foto. Youtube - zrzut ekranu
in

Cycflix może być ciekawym pomysłem dla Netflixowych tłuściochów

Jesteś uzależniony/a od Netflixa i masz problemy z nadwagą? Z pomocą może przyjść projekt Cycflix, który łączy przyjemne z pożytecznym.

Cycflix jest jednym z wielu projektów Ronana Byrne’a. Przedstawiającego się również jako Roboro. Wynalazek wykorzystuje rowerek do ćwiczeń, który po podłączeniu do laptopa, zamienia się w najsurowszego trenera. Zasada jest prosta. Nie pedałujesz? Nie oglądasz.

Okablowanie, okropny interfejs i współpraca wyłącznie z przeglądarką komputera to największe minusy Cycflixa.

Przyznaję. Prototyp – jak to prototyp – jest obecnie mocno nieopierzony, ale warto docenić samą ideę, która może zostać wykorzystana bardzo szeroko. Wyobraźcie sobie bardziej kompleksowe rozwiązanie, które łączyłoby się bezprzewodowo z aplikacjami telewizora czy nawet klasycznymi programami telewizyjnym, celem zmobilizowania widza do ćwiczeń.

Doceniam inicjatywę i życzę sukcesów autorowi Cycflixa. Mam nadzieję, że pójdzie z projektem krok dalej i zaoferuje go w bardziej zjadliwej formie. Ponieważ widzę w nim zaczątek sukcesu. W końcu prawie wszyscy kochamy Netflix i jednocześnie chcemy mieć znakomitą sylwetkę, a te dwie rzeczy niekoniecznie idą w parze.;)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

HBO Gra o tron piractwo wyciek sezon 7

Wyciek z HBO! Hakerzy mają Grę o tron, Ballers i Pokój 104

Truth Coming Out Of Her Well To Shame Mankind

Feministyczny mem na podstawie pracy Jean-Léona Gerome podbija internet