Shogun oglądaj online serial disney

Cycflix może być ciekawym pomysłem dla Netflixowych tłuściochów

Dariusz Filipek
1 min czytania
Prototyp Cycflixa | Źr. Foto. Youtube - zrzut ekranu

Z ostatniej chwili

Jesteś uzależniony/a od Netflixa i masz problemy z nadwagą? Z pomocą może przyjść projekt Cycflix, który łączy przyjemne z pożytecznym.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Cycflix jest jednym z wielu projektów Ronana Byrne’a. Przedstawiającego się również jako Roboro. Wynalazek wykorzystuje rowerek do ćwiczeń, który po podłączeniu do laptopa, zamienia się w najsurowszego trenera. Zasada jest prosta. Nie pedałujesz? Nie oglądasz.

Okablowanie, okropny interfejs i współpraca wyłącznie z przeglądarką komputera to największe minusy Cycflixa.

Przyznaję. Prototyp – jak to prototyp – jest obecnie mocno nieopierzony, ale warto docenić samą ideę, która może zostać wykorzystana bardzo szeroko. Wyobraźcie sobie bardziej kompleksowe rozwiązanie, które łączyłoby się bezprzewodowo z aplikacjami telewizora czy nawet klasycznymi programami telewizyjnym, celem zmobilizowania widza do ćwiczeń.

Doceniam inicjatywę i życzę sukcesów autorowi Cycflixa. Mam nadzieję, że pójdzie z projektem krok dalej i zaoferuje go w bardziej zjadliwej formie. Ponieważ widzę w nim zaczątek sukcesu. W końcu prawie wszyscy kochamy Netflix i jednocześnie chcemy mieć znakomitą sylwetkę, a te dwie rzeczy niekoniecznie idą w parze.;)

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x