czarna pantera 2 data premiery
Czarna Pantera 2 (Marvel Studios)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE

Czarna Pantera wraca! Data premiery kontynuacji padła na D23

Po prezentacji filmów i seriali IV fazy Marvel Cinematic Universe na tegorocznym Comic-Conie w San Diego wielu zadawało sobie pytanie, kiedy obejrzymy kolejne części Strażników Galaktyki, Kapitan Marvel czy Czarnej Pantery. Właśnie poznaliśmy datę premiery kontynuacji ostatniego z wymienionych widowisk.

Czarna Pantera okazała się olbrzymim hitem. Film zarobił 1,346 miliard dolarów i był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film. Tym samym Czarna Pantera 2 to nie była kwestia czy, a kiedy film pojawi się na wielkich ekranach. Kevin Feige zostawił sobie to ogłoszenie na D23. Pierwsza część miała premierę w lutym 2018 roku, a druga pojawi się nieco ponad cztery lata później, bo 6 maja 2022 roku.

Danai Gurira potwierdziła, że kolejny raz wcieli się w Okoye. Na plan wrócić ma również Martin Freeman. Osobiście nie mogę się doczekać powrotu Shuri, w którą rozbrajająco wciela się Letitia Wright, a która również ma wrócić. Z kolei Kevin Feige powiedział, że plotki o powrocie Michaela B. Jordana do roli Killmongera to czyste spekulacje fanów.

Obecnie Ryan Coogler pracuje nad scenariuszem Czarnej Pantery 2. Właściwie dopiero niedawno zaczął pisać i tak naprawdę na tę chwilę jest zbyt wcześnie, by mówić o konkretach, a większość informacji, które pojawiały się w ostatnich miesiącach to – niestety, ale mieliśmy tego świadomość – kłamstwa rozsiewane przez serwisy plotkarskie i media społecznościowe.

Źródło: Comic Book

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

el camino film breaking bad serial netflix

Zwiastun El Camino – filmowej kontynuacji serialu Breaking Bad

Czas polowania Happy Hunting recenzja film horror
3/10

Czas polowania – recenzja filmu