czarna pantera 2 data premiery
Czarna Pantera 2 (Marvel Studios)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE

Czarna Pantera wraca! Data premiery kontynuacji padła na D23

Po prezentacji filmów i seriali IV fazy Marvel Cinematic Universe na tegorocznym Comic-Conie w San Diego wielu zadawało sobie pytanie, kiedy obejrzymy kolejne części Strażników Galaktyki, Kapitan Marvel czy Czarnej Pantery. Właśnie poznaliśmy datę premiery kontynuacji ostatniego z wymienionych widowisk.

Czarna Pantera okazała się olbrzymim hitem. Film zarobił 1,346 miliard dolarów i był nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film. Tym samym Czarna Pantera 2 to nie była kwestia czy, a kiedy film pojawi się na wielkich ekranach. Kevin Feige zostawił sobie to ogłoszenie na D23. Pierwsza część miała premierę w lutym 2018 roku, a druga pojawi się nieco ponad cztery lata później, bo 6 maja 2022 roku.

Danai Gurira potwierdziła, że kolejny raz wcieli się w Okoye. Na plan wrócić ma również Martin Freeman. Osobiście nie mogę się doczekać powrotu Shuri, w którą rozbrajająco wciela się Letitia Wright, a która również ma wrócić. Z kolei Kevin Feige powiedział, że plotki o powrocie Michaela B. Jordana do roli Killmongera to czyste spekulacje fanów.

Obecnie Ryan Coogler pracuje nad scenariuszem Czarnej Pantery 2. Właściwie dopiero niedawno zaczął pisać i tak naprawdę na tę chwilę jest zbyt wcześnie, by mówić o konkretach, a większość informacji, które pojawiały się w ostatnich miesiącach to – niestety, ale mieliśmy tego świadomość – kłamstwa rozsiewane przez serwisy plotkarskie i media społecznościowe.

Źródło: Comic Book

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

el camino film breaking bad serial netflix

Zwiastun El Camino – filmowej kontynuacji serialu Breaking Bad

Czas polowania Happy Hunting recenzja film horror
3/10

Czas polowania – recenzja filmu