czarna wdowa taskmaster wróg film black widow 2020
Taskmaster w filmie Czaqrna Wdowa (źródło: Marvel, Twitter; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Taskmaster na planie Czarnej Wdowy? A może to Darkhawk!?

Zdjęcia do Czarnej Wdowy trwają w najlepsze w Europie. Do sieci codziennie spływają zrobione ukradkiem fotografie z planu, ale zazwyczaj nie wnoszą one niczego ciekawego. Tym razem jest inaczej. Na materiałach prawdopodobnie widać antagonistę Czarnej Wdowy, Taskmastera.

W filmową Czarną Wdowę kolejny raz wciela się Scarlett Johansson, która ostatnio zagrała bohaterkę w Avengers: Koniec gry. Widowisko reżyseruje Cate Shortland, która ma na koncie między innymi kilka odcinków serialu SMILF oraz filmy Lore, Salto czy Berlin Syndrome.

Ostatnie doniesienia mówią, że Czarna Wdowa to prequel i akcja będzie rozgrywała się przede wszystkim 15 lat po upadku Związku Radzieckiego, gdy Natasha Romanoff działa na własną rękę. Zdradziła KGB, a jednocześnie ma na karku rząd Stanów Zjednoczonych, który również nie jest jej przychylny.

Scarlett Johansson pierwszy raz wcieliła się w bohaterkę w Iron Manie 2. Później pojawiła się w Avengers u boku Iron Mana, Kapitana Ameryki, Hawkeye’a, Hulka oraz Thora. Czarna Wdowa od lat dosyć regularnie gości w różnych filmach Marvela, ale dopiero teraz dostała solową produkcję. Aktorka ma zarobić około 20 milionów za występ i produkcję filmu. Zdjęcia do Czarnej Wdowy rozpoczęły się 28 maja w Norwegii.

Taskmaster będzie jednym z największych zagrożeń Czarnej Wdowy?

Komiksowy odpowiednik filmowego łotra to niebezpieczny najemnik, który pojawił się w komiksie Avengers #195 w 1980 roku. Taskmaster jest niezwykle inteligentnym strategiem, który niemal do perfekcji opanował walkę wręcz, szermierkę, łucznictwo i znakomicie posługuje się bronią palną.

Serwis We Got This Covered powołując się na swoje źródła podał, iż postać na zdjęciach to faktycznie słynny Taskmaster. Jakkolwiek w sieci pojawiły się również dosyć zasadne skojarzenia z innym bohaterem komiksów Marvela, czyli Darkhawkiem,

Darkhawk
Darkhawk

Na tę chwilę nie znamy oficjalnej daty premiery Czarnej Wdowy, ale powinniśmy się spodziewać widowiska już w przyszłym roku. Obok Scarlett Johansson w filmie zobaczymy również Florence Pugh, Davida Harbourna, Rachel Weisz, O-T Fagbenlena oraz Raya Winstone’a.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

euforia hbo penis serial nagość

Euforia nie taka straszna. W serialu HBO penisów jest mniej i są sztuczne

Orange is the New Black finał sezon siódmy zwiastun serial netflix

Orange is the New Black ze zwiastunem finałowego sezonu