czarna wdowa nowy zwiastun special look
Drugi zwiastun filmu Czarna Wdowa (Marvel Studios)
in

SUPER!SUPER!

Czarna Wdowa już w maju w kinach. Sprawdź nowy zwiastun

Czarna Wdowa zbliża się wielkimi krokami, więc Marvel Studios postanowiło nam przypomnieć o swoim filmie nowym zwiastunem.

To już drugi zwiastun Czarnej Wdowy i wreszcie zobaczyliśmy Taskmastera w pełnej krasie. W sieci pojawiły się nie takie do końca niedorzeczne domysły, że w tym wydaniu możemy mieć do czynienia z Taskmasterką, co sugerują niektóre sceny, w których fizyczność wroga Czarnej Wdowy jest dosyć niejednoznaczna.

Nie można się oprzeć wrażeniu, że film zapowiada się na kobiecego Bonda w superbohaterskim wydaniu – jednak w dosyć specyficznym, bo bardzo radzieckim. Czarna Wdowa (w tej roli powraca Scarlett Johansson) zawrze sojusz z Red Guardianem, w którego wcielił się świetny i jedyny w swoim rodzaju David Harbourn. Towarzyszyć im będą dwie zabójcze kobiety – Yelena (Florence Pugh) oraz Melina (Rachel Weisz). Obie są agentkami szkolonymi przez Rosjan do robienia nieładnych rzeczy. Pierwsza z nich w komiksach również nosiła się jako Czarna Wdowa, a druga przede wszystkim jako Iron Maiden, która niezbyt dobrze życzyła Natashy.

Marvel zapowiada, że film będzie swego rodzaju rodzinnym spotkaniem po latach i skupi się na dynamice pomiędzy bohaterami.

Za reżyserię Czarnej Wdowy odpowiada Cate Shortland, która poprzednio pracowała nad filmem Syndrom berliński. Autorami scenariusza są Jac Schaeffer (związana także z serialem WandaVision) oraz Ned Benson (scenarzysta i reżyser trylogii Zniknięcie Eleanor Rigby).

Premiera Czarnej Wdowy odbędzie się już 1 maja 2020 roku i film będzie jedną z dwóch produkcji Marvel Studios w tym roku. Drugą będzie Eternals. Ponadto fani adaptacji komiksów Marvela w tym roku dostaną także Nowych mutantów od 20th Century Fox oraz Morbiusa i Venoma 2 od Sony.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

ty sezon 3 trzeci sezon trzeci netflix you

Ty wróci wkrótce na Netflix z sezonem trzecim

Homeland Netflix zwiastun trailer

Homeland z drugim zwiastunem ósmego sezonu, opis Eternals, konkurs na książkę sensacyjną – to tylko niektóre nowości