czarna wdowa zwiastun super bowl black widow
Zwiastun filmu Czarna Wdowa z Super Bowl (Marvel Studios)
in

Czarna Wdowa i krótki, ale mocny zwiastun z Super Bowl

Super Bowl to nie tylko święto kibiców NFL, ale również kinomanów. Szczególnie fanów filmów Marvela, gdyż właśnie w meczowym bloku reklamowym można obejrzeć najświeższe zwiastuny. Nie inaczej jest z Czarną Wdową, najnowszym filmem Marvel Studios, który dostał króciutki, ale mocny zwiastun.

Czarna Wdowa to wypełniony akcją superbohaterski thriller szpiegowski i pierwszy solowy film o Natashy Romanoff, członkini Avengers, w którą od Iron Mana 2 wciela się Scarlett Johansson. Bohaterka konfrontuje się ze swoją mroczną przeszłością, gdy na horyzoncie pojawia się wielki spisek. Natasha wróci pamięcią do czasów, w których była szpiegiem i zerwanych więzi sprzed dni, kiedy stała u boku Kapitana Ameryki, Iron Mana, Hulka czy Thora.

Premiera Czarnej Wdowy odbędzie się w Polsce 1 maja 2020 roku. Poza Scarlett Johansson w filmie zagrali: David Harbour, Florence Pugh, O-T Fagbenle oraz Rachel Weisz. Reżyserką filmu jest Cate Shortland.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

mulan finałowy zwiastun super bowl disney

Mulan i spektakularny, finałowy zwiastun filmu Disneya

top gun: maverick zwiastun super bowl

Top Gun: Maverick i wiecznie młody Tom Cruise na widowiskowym zwiastunie