czarna wdowa zwiastun super bowl black widow
Zwiastun filmu Czarna Wdowa z Super Bowl (Marvel Studios)
in

SUPER!SUPER!

Czarna Wdowa i krótki, ale mocny zwiastun z Super Bowl

Super Bowl to nie tylko święto kibiców NFL, ale również kinomanów. Szczególnie fanów filmów Marvela, gdyż właśnie w meczowym bloku reklamowym można obejrzeć najświeższe zwiastuny. Nie inaczej jest z Czarną Wdową, najnowszym filmem Marvel Studios, który dostał króciutki, ale mocny zwiastun.

Czarna Wdowa to wypełniony akcją superbohaterski thriller szpiegowski i pierwszy solowy film o Natashy Romanoff, członkini Avengers, w którą od Iron Mana 2 wciela się Scarlett Johansson. Bohaterka konfrontuje się ze swoją mroczną przeszłością, gdy na horyzoncie pojawia się wielki spisek. Natasha wróci pamięcią do czasów, w których była szpiegiem i zerwanych więzi sprzed dni, kiedy stała u boku Kapitana Ameryki, Iron Mana, Hulka czy Thora.

Premiera Czarnej Wdowy odbędzie się w Polsce 1 maja 2020 roku. Poza Scarlett Johansson w filmie zagrali: David Harbour, Florence Pugh, O-T Fagbenle oraz Rachel Weisz. Reżyserką filmu jest Cate Shortland.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

mulan finałowy zwiastun super bowl disney

Mulan i spektakularny, finałowy zwiastun filmu Disneya

top gun: maverick zwiastun super bowl

Top Gun: Maverick i wiecznie młody Tom Cruise na widowiskowym zwiastunie