in

SUPER!SUPER!

Disney idzie za ciosem. Wczoraj pokazał Mulan, a dziś Czarownicę 2

Czarownica oczaruje nas kolejny raz w październiku.

Zaledwie wczoraj Disney zaprezentował świetny zwiastun Mulan, która na ekranach kin pojawi się w przyszłym roku. Z kolei dziś wytwórnia pochwaliła się kolejnym zwiastunem Czarownicy 2.

Czarownica 2 to kontynuacja hitu z 2014 roku. Przypomnę, że opowieść o Diabolinie, której czyste serce zamieniono w kamień, przyniosła do kas biletowych 758 milionów dolarów przy 180-milionowym budżecie. Film spotkał się z niezbyt przychylnym przyjęciem przez krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili widowisku uśrednioną ocenę 5,72/10. Widzowie byli nieco przychylniejsi i na IMDB film ma przyzwoite 7/10 przy ponad 300 tysiącach głosów.

Światowa premiera Czarownicy 2 została ustalona na 18 października. Za sequel odpowiada nie jak poprzednio Robert Stromberg, a Joachim Ronning, twórca m.in. Piratów z Karaibów: Zemsta Salazara. Widowisko kolejny raz zaszczyci Angelina Jolie, a w Aurorę ponownie wcieli się Elle Fanning.

Akcja filmu będzie rozgrywała się kilka lat po pierwszej części. Historia ciągle będzie się skupiała na prezentowaniu złożonej relacji pomiędzy bohaterkami. Będziemy świadkami, jak Aurora tworzy nowe sojusze i stawia czoła kolejnym przeciwnikom w walce o ochronę wrzosowisk i magicznych stworzeń, które je zamieszkują.

Gdzie obejrzeć online pierwszą część? Film Czarownica znajdziecie w serwisie HBO GO, Chili, iTunes oraz iPla

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

netflix-mniejsze-budzety-filmy-seriale-tani

Netflix chce być tańszy. Ceny abonamentów pozostają bez zmian, ale filmy i seriale ucierpią

box office weekend usa 27/2019 spider-man: daleko od domu toy story 4 midsommar avengers: koniec gry

Box Office: nie ma mocnych na Spider-Man: Daleko od domu [USA, weekend 27/2019]