czarownica 2 zwiastun film online disney
Czarownica 2 (źródło: Disney; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Disney idzie za ciosem. Wczoraj pokazał Mulan, a dziś Czarownicę 2

Zaledwie wczoraj Disney zaprezentował świetny zwiastun Mulan, która na ekranach kin pojawi się w przyszłym roku. Z kolei dziś wytwórnia pochwaliła się kolejnym zwiastunem Czarownicy 2.

Czarownica 2 to kontynuacja hitu z 2014 roku. Przypomnę, że opowieść o Diabolinie, której czyste serce zamieniono w kamień, przyniosła do kas biletowych 758 milionów dolarów przy 180-milionowym budżecie. Film spotkał się z niezbyt przychylnym przyjęciem przez krytyków, którzy na Rotten Tomatoes wystawili widowisku uśrednioną ocenę 5,72/10. Widzowie byli nieco przychylniejsi i na IMDB film ma przyzwoite 7/10 przy ponad 300 tysiącach głosów.

Światowa premiera Czarownicy 2 została ustalona na 18 października. Za sequel odpowiada nie jak poprzednio Robert Stromberg, a Joachim Ronning, twórca m.in. Piratów z Karaibów: Zemsta Salazara. Widowisko kolejny raz zaszczyci Angelina Jolie, a w Aurorę ponownie wcieli się Elle Fanning.

Akcja filmu będzie rozgrywała się kilka lat po pierwszej części. Historia ciągle będzie się skupiała na prezentowaniu złożonej relacji pomiędzy bohaterkami. Będziemy świadkami, jak Aurora tworzy nowe sojusze i stawia czoła kolejnym przeciwnikom w walce o ochronę wrzosowisk i magicznych stworzeń, które je zamieszkują.

Gdzie obejrzeć online pierwszą część? Film Czarownica znajdziecie w serwisie HBO GO, Chili, iTunes oraz iPla

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netflix-mniejsze-budzety-filmy-seriale-tani

Netflix chce być tańszy. Ceny abonamentów pozostają bez zmian, ale filmy i seriale ucierpią

box office weekend usa 27/2019 spider-man: daleko od domu toy story 4 midsommar avengers: koniec gry

Box Office: nie ma mocnych na Spider-Man: Daleko od domu [USA, weekend 27/2019]