czwarta faza marvela kevin feige filmy
Czwarta faza Marvel Cinematic Universe przed nami (źródło: Marvel Comics; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Czwarta faza MCU przed nami, a Kevin Feige podsyca apetyt

Fanów filmowych adaptacji komiksów Marvela nie przestają zasypywać dobrociami. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Avengers: Koniec gry pojawi się w kinach w przyszłym tygodniu w rozszerzonej wersji, za chwilę premiera Spider-Mana: Daleko od domu, a prezes Marvel Studios mówi, iż jest prawie gotowy, by ogłosić listę filmów czwartej fazy.

Na tę chwilę nie wiemy, czy do wielkich zapowiedzi dojdzie podczas D23, które odbędzie się między 23 a 25 sierpnia. Może być różnie. Wszystko przez to, że właśnie Deadline podało, iż Marvel Studios zaszczyci w tym roku Hall H podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego. Przypomnę, iż impreza odbywa się między 18 a 21 lipca. I być może to właśnie tam dowiemy się, jakie nowe widowiska zobaczymy na dużych ekranach w najbliższych latach. Tradycji stałoby się zadość, gdyż to właśnie tam ogłaszano filmy trzeciej fazy.

Kevin Feige zdradził ComicBook.com, iż jest niemal gotowy, by ogłosić pełną listę nadchodzących widowisk.

Jednak prezes Marvel Studios czeka na premierę Spider-Mana: Daleko od domu, by po niej zdradzić, co nas czeka w przyszłości. Na tę chwilę wiemy, że powstanie kontynuacja Strażników Galaktyki, Czarnej Pantery, Doktora Strange’a, a także film o przygodach Czarnej Wdowy oraz Eternals. Wiele wskazuje również na to, iż swój czas na dużym ekranie dostanie także Shang-Chi.

Ponadto powstaje sporo seriali osadzonych w filmowym uniwersum Marvela, jeśli przyjąć, że produkcje pokroju serialowego Daredevila czy Inhumans po cichu wycofano ze współdzielonego świata (pojawiły się plotki, że Marvel zrobi jeszcze jedno podejście do tych bohaterów). Fani czekają na serialowe przygody Falcona i Bucky’ego, Lokiego, Scarlet Witch i Visiona oraz Hawkeye’a. Odcinkowe widowiska Marvel Studios powstają z myślą o serwisie Disney Plus. Ponadto Marvel Television przygotowuje sporo nowości dla streamingu Hulu.

Przypomnę, że blisko dwa lata temu stworzyłem llistę potencjalnych widowisk czwartej fazy i miałem zadziwiająco dużo trafień. Nawet dosyć nieoczywistych, jak chociażby film o Eternals.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

avengers: koniec gry rozszerzona wersja nowa dłuższa

Za tydzień do kin wejdzie rozszerzona wersja Avengers: Koniec gry

netflix skasowane seriale the rain chambers

Netflix kasuje kolejne seriale. Chambers i The Rain odstrzelone