czwarty proces trial 4 netflix kryminalny serial dokumentalny
"Czwarty proces" już na Netflix
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Czwarty proces” w serwisie Netflix

“Czwarty proces” to najnowszy kryminalny serial dokumentalny Netflixa, który opowiada o mężczyźnie przez lata starającym się dowieść swojej niewinności.

Bohaterem serialu “Czwarty proces” jest Sean K. Ellis, który spędził pół życia w więzieniu. Mężczyzna został oskarżony o zamordowanie w 1993 roku bostońskiego policjanta. W tle jego historii dowiadujemy się o nadużywaniu władzy, korupcji w policji oraz o systemowym rasizmie.

⚡ PRZECZYTAJ: 10 kryminalnych seriali dokumentalnych Netflixa, które warto obejrzeć

Pierwsze opinie o serialu są pozytywne. Na tę chwilę na Rotten Tomatoes dokument ma ocenę 8,25/10. Od siebie mogę już dodać, że jestem po pierwszym odcinku i “Czwarty proces” zapowiada się bardzo interesująco. Jednak to za wcześnie, aby stwierdzić, że widowisko jest warte Waszego czasu, gdyż dokument ma w sumie dziesięć blisko godzinnych odcinków.

Czwarty proces
Korupcja w bostońskiej policji i próba udowodnienia niewinności to główne motywy “Czwartego procesu”

⚡ PRZECZYTAJ: 10 kryminalnych seriali dokumentalnych z różnych serwisów, które warto znać

Reżyserem serialu jest Rémy Burkel, który od lat kręci dokumenty o tematyce kryminalnej. Przy “Czwartym procesie” współpracował z Jeanem-Xavierem de Lestradą, czyli reżyserem “Schodów”.

Oglądaj serial dokumentalny “Czwarty proces” w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

mads mikkelsen fantastyczne zwierzęta 3 Johnny Depp

Mads Mikkelsen za Johnny’ego Deppa? Kosztowna decyzja Warner Bros.

Outsider sezon 2 anulowany przez HBO

“Outsider” jednak bez drugiego sezonu. Przynajmniej nie na HBO