The Boys sezon 4

Kwitnący Kingpin i niewyraźny Murdock – tak wygląda 3. sezon Daredevila

Dariusz Filipek
2 min czytania
Trzeci sezon serialu Daredevil (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Netflix wypuścił kolejną zajawkę trzeciego sezonu Daredevila. Tym razem skupia się nie tylko na głównym bohaterze, ale również na Wilsonie Fisku, który nie zagrzał długo miejsca w więzieniu.

Kingpin wraca w trzecim sezonie Daredevil. To już oficjalne. Wygląda na to, że życie za kratami nie sponiewierało go zanadto. Co więcej, na najnowszej zajawce Vincent D’Onofrio, który gra archnemesis protagonisty, wygląda wręcz kwitnąco. Nie to, co sam Matt Murdock, który po zdarzeniach w Defenders najwidoczniej porzucił prawnicze życie, by poświęcić się całkowicie łojeniu tyłków nowojorskiej bandyterce. Co dało się odczuć już po scenie po napisach z drugiego sezonu Iron Fista.

- Reklama -
Ad image

Podobnie jak w pierwszej zajawce, na której jest nieledwie devilowaty (kto widział zapowiedź, ten wie, o co mi chodzi, a kto nie, ten może zobaczyć ją poniżej i uwolnić wespół w zespół Devila).

Poza starą ekipą w trzecim sezonie zobaczymy Wilsona Bethela. Aktor prawdopodobnie wcieli się w Bullseye’a. Z kolei Jay Ali ma zagrać agenta FBI. Ponadto Joanne Whalley sportretuje Siostrę Maggie, matkę Murdocka.

Z większych zmian, warto przypomnieć, że Erik Oleson zastąpił Douglasa Petriego oraz Marco Ramireza na stołku showrunnerskim. Trzeci sezon Daredevila będzie miał tradycyjnie 13 odcinków. Wszystkie pojawią się 19 października.

Serial Daredevil w serwisie Netflix

[interaction id=”5babb272c2b273b8380647cc”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz