in

SUPER!SUPER!

Daredevilów dwóch na zwiastunie trzeciego sezonu. Jest Bullseye!

Daredevil sezon 3 zwiastun bullseye
Bullseye na zwiastunie trzeciego sezonu Daredevila (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

W życiu Matta Murdocka działo się do tej pory całkiem sporo. Zwiastun trzeciego sezonu Daredevila zapowiada, iż nasz niewidomy prawnik nie będzie miał szansy, żeby odsapnąć.

Sporo będzie się działo w najnowszej odsłonie Daredevila. Kiedy Wilson Fisk wychodzi z więzienia, Matt Murdock przeżywa kryzys wiary. Wszystko wskazuje na to, że całkowicie przewrócił się jego system wartości. Nie ma ochoty obijać bandziorów jako Daredevil, nie ma też siły kontynuować prawniczej kariery. Jednak wyjście Fiska na warunkowe nie jest mu obojętne. Poza tym robi się tym niebezpieczniej, gdyż Kingpin siedząc w więzieniu, najwidoczniej naoglądał się przemówień Donalda Trumpa i chce zrobić New York Great Again!, a przynajmniej uczynić miasto lepszym miejscem. Te słowa ruszyłyby każdego przyzwoitego superbohatera.

Ponadto Murdock będzie musiał stanąć oko w oko z oszustem, który podszywając się pod bohatera, terroryzuje miasto. Tak, wreszcie dostaniemy serialowego Bullseye’a! I nie tylko jego, bo na ekranie zobaczymy także Maggie Murdock – matkę głównego bohatera, która ostatnie lata spędziła w klasztorze.

Wilson Bethel jako Daredevil... tfu, jako Bullseye (Netflix)
Wilson Bethel jako Daredevil… tfu, jako Bullseye (Netflix)

Trzeci sezon Daredevila zapowiada się świetnie. Chociaż zwiastun nie zrywa czapek z głów, to konkretnie pokazuje, w jakim kierunku rusza historia. I ten kierunek jak najbardziej mi odpowiada.

Kolejny 13-odcinkowy sezon serialu Daredevil pojawi się na Netfliksie 19 października.

W serialu zobaczymy ponownie Chariliego Coxa jako Matta Murdocka. Fiska kolejny raz portretuje Vincent D’Onofrio. W Bullseye’a wciela się Wilson Bethel. Matkę Murdocka gra Joanne Whalley, która również mignęła na zwiastunie i zdaje się, że w tym sezonie będzie sumieniem naszego śmiałka.

Serial Daredevil w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bb644cd1350f59199db5349″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

serial Diablero serial Diablero netflix Diablero 2018 Diablero horror

Zmówcie paciorek, bo Netflix pokazał serial Diablero

showmax Plagi Breslau film Plagi Breslau showmax

Zwiastun filmu Plagi Breslau wygląda gorzej niż Reprezentacja Polski na ostatnich mistrzostwach świata w piłce nożnej