DARK 2 sezon
Serial Dark wraca z 2. sezonem (Netflix)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK OkropneOkropne

DARK – ruszają zdjęcia do 2. sezonu serialu NETFLIXA

Netflix oficjalnie zapowiedział rozpoczęcie zdjęć do 2. sezonu serialu Dark. Ta informacja na pewno ucieszy fanów zeszłorocznej produkcji sci-fi.

Dark zjednał sobie wielu fanów, nie tylko w rodzimych Niemczech. Co warte odnotowania, krytycy przyjęli niemieckie widowisko bardzo entuzjastycznie. Na Rotten Tomatoes serial ma 86% pozytywnych recenzji, które dały średnią 7/10. Jednak również zwykli widzowie docenili niemieckojęzyczną produkcję i dziś serial może poszczycić się średnią 8,7/10 na IMDB.

I chociaż sam wielkim fanem Dark nie jestem, to zapewne większość z Was bardzo chętnie obejrzy kontynuację serialu traktującego o podróżach w czasie, z mocno zarysowanym wątkiem kryminalnym. Zdjęcia do 2. sezonu ruszą 25 lipca.

Dark będzie kręcony między innymi w okolicach Berlina. Wszystko wskazuje na to (co sugerował również finał 1. sezonu), że część akcji będzie rozgrywała się w niezbyt przyjemnych warunkach przyrody, w przyszłości.

Źródło: Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

dom z papieru 2 sezon

TOP 10 najpopularniejszych seriali w USA – DOM Z PAPIERU najlepszy na NETFLIKSIE (08-14.04.18)

dom z papieru sezon 3

DOM Z PAPIERU – powstanie 3. sezon serialu NETFLIXA