ps plus sierpień
in

OkropneOkropne SUPER!SUPER!

Darmowe gry na Playstation Plus – Sierpień 2022

Kolejna porcja tytułów trafi na PS Plus już 6 sierpnia. W tym miesiącu Sony przygotowało mocne tytuły, które pozwolą na długie godziny dobrej zabawy.

Raz w miesiącu firma wypuszcza trzy gry, które można pobrać za pośrednictwem subskrybcji Playstation Plus Essential (dawniej PS Plus). W sierpniowe produkcje będzie można zagrać zarówno na PS4, jak i PS5.

Gry dostępne od 6 sierpnia za pośrednictwem Playstation Plus Essentials:

“Yakuza: Like a Dragon” (PS4/PS5)

Zwiastun gry “Yakuza: Like a Dragon”

“Like a Dragon” to już siódma odsłona popularnej na wschodzie o przygodach tytułowej Yakuzy.

W tej części wcielamy się w Ichibana Kasugę – urodzonego z niczym, oprócz czystej, fizycznej siły – mistrza sztuk walki i nietuzinkowego gangstera. Akcja dzieje się w 2019 roku, kiedy to Kasuga opuszcza więzienie i powraca na stare śmieci. Rozgrywka polega na eksploracji wielkiej Jokohamy i walk (w systemie turowym), przeplatanych fabularnymi wstawkami.

Playstation Plus Essential to dobra okazja, żeby zaznajomić się z “Yakuzą”. A nuż następnym razem nie sięgniecie po “GTA”, a właśnie po wschodnią produkcję?

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Cross-Gen Deluxe Bundle” (PS4/PS5)

Zwiastun gry “Tony Hawk’s Pro Skater 1+2”

Wierzę, że każdy szanujący się gracz przynajmniej raz wskoczył na wirtualną deskę w którejś części “Tony’ego Hawka”.

“Tomny Hakwk’s Pro Skater 1+2” to ciepło przyjęty remake dwóch pierwszych odsłon serii. Chwali się przede wszystkim zadziwiająco wierne odtworzenie gier z PSX. Gracze mogą wcielić się w jednego z kultowych skaterów, jak np. Rodney Mullen czy tytułowy Tony Hawk.

Co ciekawe, dostępne jest również Create-A-Park, w którym można tworzyć unikatowe skateparki, a później udostępnić je innym graczom. To sprawia, że nawet po przejściu gry, jeszcze długo będzie co robić.

Kultowa, podszyta nostalgią, deskorolkowa seria dostępna już 9 sierpnia w PS Plus.

“Little Nightmares”

Zwiastun gry “Little Nightmares’

Jak zawsze, w Playstation Plus znajdzie się również gratka dla fanów gier niezależnych.

“Little Nightmares” to gra małego studia Tarsier, która w 2016 roku zdobyła miano “Najlepszej gry niezależnej”. Gracze wprost pokochali świat przypominający swoją oprawą chociażby “Limbo”.

W grze wcielamy się w Six – dziewczynkę w przeciwdeszczowym płaszczyku. Okazuje się, że tajemniczym sposobem trafiła do mrocznego, podwodnego resortu – The Maw (Paszcza). Miejsce okazuje się jednak mało przyjazne, więc dziewczynka postanawia z niego uciec.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to “Little Nightmares” jest platformówką; skaczemy po małych pięterkach, rozwiązujemy zagadki, które niejednokrotnie wymagają albo zręczności, albo logicznego myślenia.

Warto chociaż spróbować, chociażby dla samej oprawy graficznej i klimatycznej Paszczy.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

kryminał sensacja sierpień 2022

Najciekawsze premiery książek kryminał/sensacja – Sierpień 2022

Z jakiego tworzywa są wykonywane kubki reklamowe?

Z jakiego tworzywa są wykonywane kubki reklamowe?