in ,

SUPER!SUPER!

Darmowe gry na Playstation Plus – Lipiec 2022

Playstation Plus Lipiec

Lipiec przynosi kolejne darmowe gry na Playstation Plus. Tym razem porcja gier dostępna będzie także dla użytkowników Playstation Plus Essenstial. Sprawdź, w co zagramy w lipcu.

Raz w miesiącu firma wypuszcza trzy gry, które można pobrać za pośrednictwem subskrybcji Playstation Plus Essential (dawniej po prostu PS Plus). W owe gry można zagrać zarówno na PS4, jak i PS5. Użytkownicy Playstation Plus Premium również będą mogli je pobrać w ramach pakietu, a dodatkowo dostępna jest dla nich duża pula ciekawych gier.

Darmowe gry wylądują w PS Store już 5 lipca.

Darmowe gry:

“Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas” (PS4/PS5)

Zwiastun gry “Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas”

“Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas” to najnowsza odsłona przygód szalonego jamraja. Crash po wielu latach powrócił z martwych, by raz jeszcze wciągnąć w niesamowicie barwny świat. Oprawa graficzna jest dopieszczona pod każdym względem, co zaobserwować możemy na każdej planszy. Pod względem fabularnym stanowi bezpośrednią kontynuację wydarzeń z trzeciej części. Wszystkie mechaniki zostały usprawnione i wyszlifowane względem ostatniej produkcji, to wszystko jednak w starym dobrym rozwałkowym stylu. Już w lipcu w PS Plus.

Odśwież wspomnienia za pomocą nowego “Crasha” i ocal całe multiwersum.

“The Dark Pictures: Man of Medan” (PS4)

Zwiastun gry “The Dark Pictures: Man of Medan”

“The Dark Pictures: Man of Medan” to filmowy horror od twórców “Until Dawn”. Produkcja opiera się na popularnej ostatnio mechanice – zrobienie z gry interaktywnego filmu. Gra ma za zadanie opowiedzieć ciekawą historię i przestraszyć każdego śmiałka, który chwyci za pada. Podczas tej “frajdy” będziemy dokonywać wyborów, rozwiązywać zadania logiczne i zręcznościowe i przede wszystkim z zapartym tchem śledzić losy bohaterów. W lipcu dostępne w Playstation Plus.

Wejdź do świata interaktywnego horroru i zamykaj oczy, gdy pojawi się coś strasznego.

Arcadegeddon” (PS4/PS5)

Zwiastun gry “Arcadegeddon”

“Arcadegeddon” to dynamiczna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. W grze wcielamy się w śmiałków, którzy muszą uratować lokalny salon arcade przed bezdusznym przedstawicielem wielkiej korporacji. Walka z hordą przeciwników toczy się w różnych barwnych miastach. Do wyboru mamy szereg umiejętności, broni i hacków, co czyni grę w dużym stopniu regrywalną. Dodatkowo wrażenie potęguje szereg minigier i wydarzeń, w których możemy rywalizować z innymi graczami. Już w lipcu dostępne na Playstation Plus.

Porozwalaj kilka mechów w neopunkowej stylistyce.

“Stray” – czyżby?

Niektóre plotki mówią, że pojawi się również “Stray”, które będzie miało swoją premierę 19 lipca. Nie pokładałbym w tym za dużych nadziei, ponieważ Sony rzadko kiedy udostępnia nowe gry już na starcie.

Stray gra, która może być dostępna w Playstation Plus

Lipcowy zestaw gier na Playstation Plus prezentuje się znakomicie, jednak nie zapomnijcie o darmowych grach z czerwca, które w dalszym ciągu możecie zgarnąć.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ms. marvel serial disney+ recenzja
6/10

Nie taka cudowna | “Ms. Marvel” – sezon 1, odcinki 1-3 – recenzja serialu

Jodie Sweetin

Gwiazda “Pełnej chaty” sponiewierana przez policję podczas protestu przeciwko możliwości wprowadzenia zakazu aborcji