Shogun oglądaj online serial disney

Cudownie zły teledysk Inferno Davida Hasselhoffa

Dariusz Filipek
1 min czytania
Kadr z teledysku Inferno Inferno Davida Hasselhoffa | Źr.: Marvel Youtube

Z ostatniej chwili


Warning: compact(): Undefined variable $matches in /home/popkultu/domains/popkulturysci.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-responsive-video-embedder/php/fn-oembed.php on line 135

Warning: compact(): Undefined variable $a in /home/popkultu/domains/popkulturysci.pl/public_html/wp-content/plugins/advanced-responsive-video-embedder/php/fn-oembed.php on line 135

Ci, którzy wiedzieli drugich Strażników Galaktyki zrozumieją, dlaczego teledysk Guardians’ Inferno jest tak zły, że aż dobry. Sam uśmiałem się do łez.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Moja dziewczyna na teledysk zareagowała znaczącym i jakże wymownym – O-Chryste-Panie!. Samych Strażników nigdy nie widziała, więc wreszcie mam coś, co może ją przekonać.

Uwaga! Poniższy materiał jest przeznaczony wyłącznie dla osób operujących przynajmniej szczątkowym poczuciem humoru!

Hasselhoff odegrał nawet nie tyle znaczącą, ile kluczową rolę w filmie Strażnicy Galaktyki Vol. 2. Chociaż aktor – i na nasze nieszczęście wydarzony piosenkarz – najlepsze czasy ma już za sobą, to posiada również oddane grono psycho-fanów, którzy co rusz wyciąga go z odmętów. Wcześniej zaistnieć pomógł mu, chociażby David Sandberg przy okazji Kung Fury oraz Anthony C. Ferrante obsadzając go w roli Pułkownika Gilberta Sheparda w filmie Rekinado 4: Niech szczęki będą z tobą.

Przeczytaj również: Marvel nie odzyska praw do Spider-Mana

W klipie można dostrzec plejadę gwiazd związanych z ostatnim filmem Jamesa Gunna, jak i samego reżysera. Pod koniec pojawia się nawet sam Stan Lee! Oglądam go w kółko i nie mogę przestać. To taka piękna katastrofa.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Teledysk zapowiada premierę Strażników Galaktyki Vol. 2 na twardych nośnikach. Film pojawi się na DVD i Blu-Ray już 22 sierpnia.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x