David Hasselhoff w Polsce Polska niemiecki serial Ze Network Karpniki
David Hasselhoff w odwiedził na rowerze Karpniki w Polsce
in

SUPER!SUPER!

David Hasselhoff przemierza Polskę na rowerze nie tylko w celach turystycznych

David Hasselhoff — aktor, piosenkarz, działacz społeczny, mówca motywacyjny, który wygrał nierówną walkę z napojami wyskokowymi — zawitał do Polski.

David Hasselhoff przekroczył granicę Polski z rowerem. Nie, nie tę granicę, przy której wojsko bawi się w wojnę, a zachodnią, przy której gwiazdor kręci nowy serial. Nie będzie to kolejny sezon “Słonecznego patrolu”, gdyż warunki atmosferyczne w Polsce nieprzyjemnie odbiegają od tych panujących w Los Angeles. Chodzi o serial “Ze Network”, który jest realizowany dla niemieckiego serwisu strumieniującego TVNOW.

David Hasselhoff wcieli się w serialu w aktora o dziwnie znajomo brzmiącym imieniu i nazwisku — David Hasselhoff. Bohater znajdzie się w centrum międzynarodowego spisku zorganizowanego przez byłych płatnych zabójców z czasów zimnej wojny. Jego dotychczasowe życie zacznie się załamywać wraz z momentem, w którym trafi do Görlitz zamiast do Berlina, gdzie miał zagrać w przedstawieniu na deskach lokalnego teatru.

David Hasselhoff odwiedził Karpniki w Polsce

Görlitz znajduje się na granicy Niemiecko-Polskiej, a samo miasto graniczy ze Zgorzelcem, który wydzielono jako osobne miasto na mocy postanowienia konferencji poczdamskiej. Dzięki temu, że serial jest kręcony właśnie w tych rejonach, aktor mógł zdrowo, gdyż na rowerze odwiedzić Polskę. Dotarł aż do wsi Karpniki, która znajduje się w województwie dolnośląskim. Wioska, z której zatwittował aktor znajduje się ponad 80 km od Görlitz. Jakkolwiek nie musiał przebyć aż tak długiej drogi, gdyż część zdjęć jest realizowana w Polsce.

Na tę chwilę nie wiemy, kiedy odbędzie się premiera “Ze Network”, ani gdzie tę komedię szpiegowską będziemy mogli obejrzeć w Polsce. Jakkolwiek część zdjęć do serialu jest realizowana m.in. w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, więc najpewniej zainteresuje się nim któryś z serwisów strumieniujących lub stacji telewizyjnych. W końcu lubimy zarówno Hoffa, jak i Norwida.

Na koniec mamy dla Was ostatni teledysk aktora, który zadebiutował wczoraj i promuje płytę “Party Your Hasselhoff” — “Damnit I Love You”.

Teledysk do piosenki “Damnit I Love You”

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

blizniaczki zee twins sandra lady filmy

Bliźniaczki Zee — siostry, które dla pieniędzy zrobią wszystko

dr. death doktor śmierć serial recenzja christopher duntsch
7/10

“Dr. Death” – sezon 1 – recenzja serialu