The Boys sezon 4

Jest pierwszy zwiastun filmu Deadpool 2 i jest piękny!

Dariusz Filipek
1 min czytania
Teaser zwiastuna Deadpoola 2 robi wrażenie | YouTube

Z ostatniej chwili

Z materiału wideo dowiecie się m.in. o tym, że Deadpool kocha kokainę i potrafi całkiem nieźle posługiwać się pomarańczowym kolorem. Jednak najważniejszy jest pierwszy teaser Deadpoola 2, który zobaczycie pod koniec!

https://www.youtube.com/watch?v=5V2X6cnSoxM

- Reklama -
Ad image

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem niesamowicie podekscytowany i uradowany faktem, że Ryan Reynolds wraca do roli przezabawnego antybohatera. Pomimo iż jest to tylko zwiastun zwiastuna, który trwa zaledwie kilka sekund, to i tak robi niesamowite wrażenie. Zapowiada się na sporo akcji oraz nie mniej humoru. Obok postaci, które doskonale znacie z pierwszej części, zobaczymy również Domino, w którą wciela się Zazie Beetz oraz Cable, którego zekranizował Thanos… Tfu, Josh Brolin.

Premiera filmu w Polsce została ustalona na 1 czerwca. I chociaż David Leitch zastąpił Tima Millera na stołku reżyserskim to i tak jestem dobrej myśli. Ten film może być jednym z największych objawień przyszłorocznego blockbusterowego okresu letniego.

Źródło: YouTube

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz