deadpool 2 zwiastun
Teaser zwiastuna Deadpoola 2 robi wrażenie | YouTube
in

SUPER!SUPER!

Jest pierwszy zwiastun filmu Deadpool 2 i jest piękny!

Z materiału wideo dowiecie się m.in. o tym, że Deadpool kocha kokainę i potrafi całkiem nieźle posługiwać się pomarańczowym kolorem. Jednak najważniejszy jest pierwszy teaser Deadpoola 2, który zobaczycie pod koniec!

https://www.youtube.com/watch?v=5V2X6cnSoxM

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem niesamowicie podekscytowany i uradowany faktem, że Ryan Reynolds wraca do roli przezabawnego antybohatera. Pomimo iż jest to tylko zwiastun zwiastuna, który trwa zaledwie kilka sekund, to i tak robi niesamowite wrażenie. Zapowiada się na sporo akcji oraz nie mniej humoru. Obok postaci, które doskonale znacie z pierwszej części, zobaczymy również Domino, w którą wciela się Zazie Beetz oraz Cable, którego zekranizował Thanos… Tfu, Josh Brolin.

Premiera filmu w Polsce została ustalona na 1 czerwca. I chociaż David Leitch zastąpił Tima Millera na stołku reżyserskim to i tak jestem dobrej myśli. Ten film może być jednym z największych objawień przyszłorocznego blockbusterowego okresu letniego.

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

władca pierścieni amazon prime video serial tolkien

Amazon Prime Video i Władca Pierścieni to zagrożenie dla Netflixa i HBO

the punisher netflix serial recenzje marvel

Marvel i Netflix nie podołali? Oceny serialu The Punisher są średnie