deadpool 2 zwiastun
Teaser zwiastuna Deadpoola 2 robi wrażenie | YouTube
in

SUPER!SUPER!

Jest pierwszy zwiastun filmu Deadpool 2 i jest piękny!

Z materiału wideo dowiecie się m.in. o tym, że Deadpool kocha kokainę i potrafi całkiem nieźle posługiwać się pomarańczowym kolorem. Jednak najważniejszy jest pierwszy teaser Deadpoola 2, który zobaczycie pod koniec!

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem niesamowicie podekscytowany i uradowany faktem, że Ryan Reynolds wraca do roli przezabawnego antybohatera. Pomimo iż jest to tylko zwiastun zwiastuna, który trwa zaledwie kilka sekund, to i tak robi niesamowite wrażenie. Zapowiada się na sporo akcji oraz nie mniej humoru. Obok postaci, które doskonale znacie z pierwszej części, zobaczymy również Domino, w którą wciela się Zazie Beetz oraz Cable, którego zekranizował Thanos… Tfu, Josh Brolin.

Premiera filmu w Polsce została ustalona na 1 czerwca. I chociaż David Leitch zastąpił Tima Millera na stołku reżyserskim to i tak jestem dobrej myśli. Ten film może być jednym z największych objawień przyszłorocznego blockbusterowego okresu letniego.

Źródło: YouTube

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

władca pierścieni amazon prime video serial tolkien

Amazon Prime Video i Władca Pierścieni to zagrożenie dla Netflixa i HBO

the punisher netflix serial recenzje marvel

Marvel i Netflix nie podołali? Oceny serialu The Punisher są średnie