Deathstroke film
Tak miał wyglądać Deathstroke w Batmanie | Warner Bros.
in

Deathstroke w Batmanie? Nie. Deathstroke w Deathstroke

Deathstroke miał być głównym przeciwnikiem Batmana, kiedy jeszcze film miał reżyserować Ben Affleck. Jednak Ben ma swoje problemy, a wytwórnia filmowa plany, których nie może odkładać przez jego spotkania AA.

Tym samym reżyserem najnowszego Batmana został Matt Reeves (Wojna o planetę małp, Pozwól mi wejść), a Affleck – o ile nic się nie zmieni – wyłącznie wcieli się w Bruce’a Wayne’a. Pierwotnie mrocznemu rycerzowi na drodze miał stanąć Deathstroke. Ta rola przypadła Joemu Manganiello (Czysta krew, Magic Mike), który podpisał kontrakt i brał udział w całkiem poważnych zdjęciach próbnych, gdzie nawet przyodział zbroję.

I co? I zamiast tego jest zupełnie nowy plan, czyli solowy film o Deathstroke’u.

Jak podaje The Wrap, trwają rozmowy z Garethem Evansem, twórcą serii Raid. To on miałby podjąć się reżyserii filmu o jednym z bardziej znanych antybohaterów DC Comics i bardzo ważnej postaci w świecie Batmana.

Co wiemy? Niewiele więcej.

I nie bardzo jest o czym pisać. A fakt, iż jakieś plany są, odnotowałem z kronikarskiej powinności i dlatego, że mam akurat na to czas. Bo jeśli pamiętacie wszystkie doniesienia o ekranizacjach komiksów DC, jakie wyszły w ostatnich latach z Warnera… A tak, nie pamiętacie, bo było ich tak wiele. Deathstroke może być kolejnym rzuconym w powietrze projektem, który nigdy się nie wydarzy.

Źródło: The Warp

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nowy showrunner daredevila marvel netflix sezon 3

Nowy showrunner Daredevila i powrót starego znajomego

Legion Samobójców 2

Legion samobójców 2 zacznie się… Już za chwilę