deep water film 2022 hulu disney plus zwiastun premiera online cały film prime video
in

SUPER!SUPER!

“Deep Water” od twórcy “Lolity” w marcu na Prime Video i Hulu

Zwiastun filmu

“Deep Water” od Adriana Lyne’a to niemal pewna recepta na coś mocnego. Reżyser “Lolity”, “Niemoralnej propozycji”, “Drabiny Jakubowej”, “Fatalnego zauroczenia” czy “9 ½ tygodnia” wraca po dwóch dekadach z nowym thrillerem psychologicznym.

“Deep Water” za niespełna dwa tygodnie będzie miał premierę na Hulu i Prime Video. Lyne nakręcił film do scenariusza Zacha Helma (“Przypadek Harolda Cricka”) i Sama Levinsona (“Malcolm i Marie”, “Euforia”), którzy napisali historię na podstawie powieści “Głęboka woda” (premiera w Polsce wkrótce) autorstwa Patricii Highsmith. Opowieść została wcześniej dwa razy zaadaptowana — w 1981 oraz 1983 roku.

Historia opowiada o niezdrowym związku Vica (Ben Affleck) i Melindy (Ana de Armas). Ich małżeństwo wisi na włosku, a w tle padają trupy. Film jest określany jako thriller małżeński, w którym trwa chora gra między małżonkami pochłaniająca ludzi dookoła nich.

Produkcja filmu rozpoczęła się jeszcze w 2019 roku, ale z powodu pandemii musieliśmy poczekać na widowisko nieco dłużej. Początkowo “Deep Water” miało pojawić się w kinach w grudniu zeszłego roku, ale Disney ostatecznie zrezygnował z pokazywania go na dużych ekranach. Widowisko zostało przeniesione do Hulu, gdzie będzie miało premierę 18 marca 2022 roku w Stanach Zjednoczonych. Reszta świata, w tym widzowie z Polski, zobaczą “Deep Water” w serwisie Prime Video w tym samym dniu.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

no exit film 2022 recenzja
6/10

“No Exit” – recenzja filmu

hbo max netflix porównanie co lepsze

HBO Max vs Netflix – co lepsze? Porównanie serwisów