defending jacob serial chris evans apple tv plus
Defending Jacob - serial Apple TV Plus z Chrisem Evansem
in

SUPER!SUPER!

Defending Jacob, czyli Chris Evans w kryminalnym serialu Apple TV Plus

Defending Jacob to serial reżysera Gry tajemnic i Łowców głów i jednocześnie współtwórcy seriali Odpowiednik i Jack Ryan, który nakręcił do scenariusza Marka Bombacka (Ewolucja planety małp). Widowisko powstało na podstawie bestsellera autorstwa Williama Landaya, który w Polsce znamy jako W obronie syna. U nas książka również zebrała wiele pozytywnych opinii.

Serial Defending Jacob opowiada o Andym Barberze, powszechnie szanowanym prokuratorze z dwudziestoletnim stażem, który osiąga sukcesy w pracy i układa mu się w życiu prywatnym. Z żoną Laurie mają jednego syna, Jacoba. Wszystko rozpada się, gdy nastoletni Jacob zostaje oskarżony o zamordowanie kolegi ze szkoły. Andy zrobi wiele, by oczyścić syna z zarzutów. Chłopak utrzymuje, że jest niewinny. Jednak z czasem wina syna staje się oczywistsza, a mężczyzna będzie musiał wybrać pomiędzy rodziną a sprawiedliwością.

W Andy’ego wcielił się Chris Evans, którego zapewne wszyscy z Was kojarzą przede wszystkim z rolą Kapitana Ameryki. Z kolei jego serialową małżonkę zagrała gwiazda Downton Abbey i Dobrego zachowania, Michelle Dockery. Jaeden Martell, który w filmach z serii To zagrał młodego Billy’ego, tutaj użyczył twarzy tytułowemu Jacobowi.

Defending Jacob zapowiada się na mocną produkcję, która poza obsadą i twórcami, zachęca także interesującym materiałem źródłowym. Zwiastun serialu umacnia mnie w przekonaniu, że możemy mieć do czynienia ze świetnie opowiedzianym i porządnie zrealizowanym serialem kryminalnym na styku z thrillerem.

Premiera Defending Jacob odbędzie się wyłącznie na Apple TV Plus już 24 kwietnia. Nie wiem jak Wy, ale ja na ten czas wrócę do subskrypcji serwisu.

Oferta Apple TV Plus z miesiąca na miesiąc robi się coraz ciekawsza. Chociaż dziś serwi rozwija się powoli, to z miesiąca na miesiąc przybywa mu ciekawych nowości. Jeśli Defending Jacob i kolejne nadchodzące widowiska okażą się interesujące, dostaniemy więcej premier miesięcznie, a usługa zostanie ulepszona, tak by widz mógł wreszcie wygodnie oglądać filmy i seriale przygotowywane przez Apple, to Apple TV Plus może okazać się interesującą alternatywą dla pozostałych serwisów.

Oglądaj serial Defending Jacob w serwisie Apple TV Plus >>

Aktualizacja: Od Wydawnictwa Amber dowiedzieliśmy się, że w Polsce serial będzie nazywał się W obronie syna, a z okazji premiery serialu wydawnictwo planuje również wydanie e-booka z okładką filmową.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

pornhub premium za darmo

Koronawirus: Pornhub Premium za darmo na czas pandemii

disney plus w europie europa

Disney Plus w Europie: 5 milionów pobrań w pierwszy dzień