defending jacob serial chris evans apple tv plus
Defending Jacob - serial Apple TV Plus z Chrisem Evansem
in

SUPER!SUPER!

Defending Jacob, czyli Chris Evans w kryminalnym serialu Apple TV Plus

Defending Jacob to serial reżysera Gry tajemnic i Łowców głów i jednocześnie współtwórcy seriali Odpowiednik i Jack Ryan, który nakręcił do scenariusza Marka Bombacka (Ewolucja planety małp). Widowisko powstało na podstawie bestsellera autorstwa Williama Landaya, który w Polsce znamy jako W obronie syna. U nas książka również zebrała wiele pozytywnych opinii.

Serial Defending Jacob opowiada o Andym Barberze, powszechnie szanowanym prokuratorze z dwudziestoletnim stażem, który osiąga sukcesy w pracy i układa mu się w życiu prywatnym. Z żoną Laurie mają jednego syna, Jacoba. Wszystko rozpada się, gdy nastoletni Jacob zostaje oskarżony o zamordowanie kolegi ze szkoły. Andy zrobi wiele, by oczyścić syna z zarzutów. Chłopak utrzymuje, że jest niewinny. Jednak z czasem wina syna staje się oczywistsza, a mężczyzna będzie musiał wybrać pomiędzy rodziną a sprawiedliwością.

W Andy’ego wcielił się Chris Evans, którego zapewne wszyscy z Was kojarzą przede wszystkim z rolą Kapitana Ameryki. Z kolei jego serialową małżonkę zagrała gwiazda Downton Abbey i Dobrego zachowania, Michelle Dockery. Jaeden Martell, który w filmach z serii To zagrał młodego Billy’ego, tutaj użyczył twarzy tytułowemu Jacobowi.

Defending Jacob zapowiada się na mocną produkcję, która poza obsadą i twórcami, zachęca także interesującym materiałem źródłowym. Zwiastun serialu umacnia mnie w przekonaniu, że możemy mieć do czynienia ze świetnie opowiedzianym i porządnie zrealizowanym serialem kryminalnym na styku z thrillerem.

Premiera Defending Jacob odbędzie się wyłącznie na Apple TV Plus już 24 kwietnia. Nie wiem jak Wy, ale ja na ten czas wrócę do subskrypcji serwisu.

Oferta Apple TV Plus z miesiąca na miesiąc robi się coraz ciekawsza. Chociaż dziś serwi rozwija się powoli, to z miesiąca na miesiąc przybywa mu ciekawych nowości. Jeśli Defending Jacob i kolejne nadchodzące widowiska okażą się interesujące, dostaniemy więcej premier miesięcznie, a usługa zostanie ulepszona, tak by widz mógł wreszcie wygodnie oglądać filmy i seriale przygotowywane przez Apple, to Apple TV Plus może okazać się interesującą alternatywą dla pozostałych serwisów.

Oglądaj serial Defending Jacob w serwisie Apple TV Plus >>

Aktualizacja: Od Wydawnictwa Amber dowiedzieliśmy się, że w Polsce serial będzie nazywał się W obronie syna, a z okazji premiery serialu wydawnictwo planuje również wydanie e-booka z okładką filmową.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

pornhub premium za darmo

Koronawirus: Pornhub Premium za darmo na czas pandemii

disney plus w europie europa

Disney Plus w Europie: 5 milionów pobrań w pierwszy dzień