depeche mode bilety koncert polska 2023
in

Koncert Depeche Mode Polska

Depeche Mode to jeden z kultowych brytyjskich zespołów lat osiemdziesiątych, który zdaniem wielu krytyków otwiera erę muzyki elektronicznej. Kolejne albumy przynosiły nowe wcielenia ekipy Dave’a Gahana, od synth popu, przez new wave, po eksperymenty kierujące ich muzykę w stronę alternatywnego rocka i popu. Do tej pory popularni “depesze” sprzedali na świecie ponad 100 milionów albumów, wciąż nie zwalniając tempa. Pomimo przedwczesnej śmierci klawiszowca i bastisty Andy Fletchera DM wyrusza w kolejną trasę koncertową – Depeche Mode Memento Mori World Tour, która promuje nadchodzący, piętnasty już album grupy, mający pojawić się już wiosną tego roku. W jej czasie Dave Gahan i Martin L. Gore odwiedzą także Warszawę i Karków. Chcesz zobaczyć Depeche Mode Polska? Nie zwlekaj z zakupem biletów, wyprzedają się na pniu.’

  • Depeche Mode – królowie elektronicznego Popu
  • Memento Mori World Tour – trasa promująca nowy album
  • Bilety na Depeche Mode Polska

Depeche Mode – królowie elektronicznego Popu

W ciągu przeszło 4 dekad działalności twórczej Depeche Mode zmieniali oblicze popu i elektronicznego rocka, otwierając nowy rozdział w dziejach muzyki rozrywkowej. Przez ten czas grupa Dave’a Gahana, Martina L. Gore’a i – zmarłego ostatnio – Andy Fletchera zgromadziła na całym świecie ogromne rzesze wiernych fanów. Moda na “depeszów” nie ominęła także naszego kraju. Popularność tego legendarnego brytyjskiego składu nie słabnie również dzisiaj, a to wszystko dzięki kolejnym genialnym produkcją z logo DM.

Memento Mori World Tour – trasa promująca nowy album

W ubiegłym roku, w czasie pracy nad piętnastym studyjnym albumem grupy, zmarł jeden z założycieli zespołu, basista i klawiszowiec – Andy Fletcher. Płyta ma ukazać się już wiosną tego roku. W dwuosobowym składzie Gahan i Gore wyruszają na wielkie tournée Memento Mori World Tour. Światowa trasa obejmuje także dwa polskie miasta. Zespół pojawi się w sierpniu na PGE Narodowym w Warszawie i na krakowskiej Tauron Arenie. Zdobądź bilety na Depeche Mode Polska.

Bilety na Depeche Mode Polska

Na polskie koncerty Depeche Mode bilety wyprzedają się w zastraszającym tempie. Nic dziwnego, to zespołów, który wciąż znajduje w naszym kraju prawdziwych fanatyków. Chcesz zobaczyć Depeche Mode koncert na żywo w swoim mieście? Wybierz interesującą Cię datę i miejsce wydarzenie, a następnie sprawdź, czy w puli wejściówek zostały jeszcze wolne bilety. Z łatwością sprawdzisz to na stronie – alebilet.pl. Nie czekaj, okazja na zobaczenie Depeche Mode w Polsce może się już nie powtórzyć.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kobiece stylizacje biznesowe 2023

3 propozycje kobiecych stylizacji na spotkania biznesowe i ważne uroczystości

Małe kino w małej miejscowości — jak otworzyć?

Małe kino w małej miejscowości — jak otworzyć?