dexter: new blood zwiastun serialu serial showtime
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie

“Dexter: New Blood” to pełnokrwisty powrót. Przed Wami zapowiedź nowego początku

Zwiastun serialu “Dexter: New Blood”

“Dexter: New Blood” ma być nowym początkiem, a jednocześnie najnowsza odsłona najprzyjaźniejszego seryjnego mordercy z sąsiedztwa, wysadzi internet.

“Dexter: New Blood” to wielki powrót… Jima Lindsaya. Nasz seryjny bohater przywdział nazwisko po twórcy książkowej serii, dzięki której powstał serial. Zaszył się z dala od słonecznego Miami, gdzie hobbystycznie mordował i rozczłonkowywał wszelkiej maści niegodziwców.

Najnowszy sezon nie będzie tylko opowieścią o Dexterze na wygnaniu, który nie może zapanować nad swoimi morderczymi skłonnościami. Nasz bohater żyje w ciągłym niepokoju, że jego nowa tożsamość legnie w gruzach. Ze zwiastuna można śmiało wywnioskować, że coś jest na rzeczy.

Starzy znajomi i nowe twarze

W tytułowego bohatera kolejny raz wcieli się Michael C. Hall, a twórcą widowiska jest Clyde Phillips. Chociaż Dexter dekadę wstecz zniknął w oku huraganu Laura i odnalazł się w małym, skąpanym w śniegu miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork, to wrócą również starzy znajomi. Prawdopodobnie Jennifer Carpenter jako siostra Dextera czy John Lithgow jako Trójkowy zabójca, pojawią się w formie głosów w głowie głównego bohatera. Twórcy zapowiadają, że ich role będą niecodzienne.

Ponadto Julia Jones jako Angela Bishop, szefowa lokalnej policji, ma skomplikować życie naszemu bohaterowi. Z kolei Clancy Brown, który wcielił się w Kurt Caldwell, będzie antagonistą sezonu. Znacząca ma być postać grana przez Jamie Chung, wcielającej się w kryminalną podcasterkę.

Sezon, który wstrząśnie internetem

Twórcy zapowiadają, iż “Dexter: New Blood” ma zmyć niesmak po polaryzującym finale “Dextera”. Ten większość widzów bardziej zawiódł, aniżeli ucieszył. Najnowszy sezon ma być nowym początkiem, a jego końcówka ma poruszyć swoją spektakularnością sieciową społeczność do reszty. Na tę chwilę nie wiemy, co to oznacza, ale przynajmniej w głowach twórców jest to coś wielkiego i chętnie przekonamy się, co dla nas przygotowali.

Dexter: New Blood” będzie miał premierę w stacji Showtime 7 listopada 2021 roku. Na tę chwilę nie wiemy, kiedy i gdzie najnowszy sezon pojawi się w Polsce. Obecnie serial nie jest dostępny w naszym kraju, ale możecie go obejrzeć dzięki usłudze Pure VPN w serwisie Showtime.

Czekacie na nową odsłonę “Dextera” czy raczej nie sięgniecie po serial doświadczeni niezbyt udanymi ostatnimi sezonami i skrajnie dziwacznym finale? Dajcie znać, co sądzicie o powrocie tego sympatycznego potwora.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

pokemony serial netflix

Netflix pokaże własne Pokemony. Serwis tworzy serial aktorski

Bob Odenkirk zasłabł na planie _Zadzwoń do Saula_. Aktor trafił do szpitala

Bob Odenkirk zasłabł na planie “Zadzwoń do Saula”. Aktor trafił do szpitala