in

SUPER!SUPER!

“Diabeł wcielony” od Netflixa zapowiada się piekielnie dobrze

diabeł wcielony netflix film data premiery obsada opis fabuły
Film "Diabeł wcielony" we wrześniu trafi na Netflix

“Diabeł wcielony” nadciąga na Netflix. Film reżysera i scenarzysty “Christine” zapowiada się zachwycająco.

“Diabeł wcielony” to adaptacja wielokrotnie nagradzanej powieści Donalda Raya Pollocka. Książka nie tylko znalazła uznanie wśród krytyków, ale wręcz została określona jako znaczący głos w amerykańskiej literaturze.

“Diabeł wcielony” – opis fabuły

Diabeł wcielony opis fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w południowym Ohio i we Wirginii Zachodniej po II wojnie światowej. Historia jest opowiadana z wielu perspektyw – weterana wojennego, małżeństwa seryjnych morderców czy mężczyzny podającego się za kaznodzieję. Odkrywamy brudne sekrety z przeszłości bohaterów, a wraz z rozwijaniem się fabuły ich życia zbiegają się w nieoczekiwany sposób.

“Diabeł wcielony” – twórcy i obsada

Diabeł wcielony twórcy i obsada

Za filmową adaptację odpowiada Antonio Campos, który ma na koncie między innymi niedocenioną “Christine” (film możecie obejrzeć w serwisie Chili) z 2016 roku oraz mocne “Afterschool”. Pracował także nad serialami “Punisher” oraz “The Sinner”. Film nakręcił do scenariusza Craiga Shilowicha, z którym współpracował wcześniej przy “Christine”.

W filmie zobaczymy plejadę gwiazd. Na ekranie zobaczymy między innymi Toma Hollanda, Billa Skarsgarda, Riley Keough, Jasona Clarke, Sebastiana Stana, Haley Bennett, Elizę Scanlen, Mię Wasikowską, Roberta Pattinsona, Harry’ego Mellinga oraz Pokey LaFarge.

“Diabeł wcielony” – data premiery

Diabeł wcielony data premiery

Wrzesień zapowiada się niesamowicie dla subskrybentów Netflixa. Poza opisywanym filmem, który zadebiutuje w serwisie 16 września, w przyszłym miesiącu obejrzymy, chociażby “Ratched” czy “Rozłąkę”. Żal się rozstawać ze słońcem, ale czeka nas gorący miesiąc.

Oglądaj film “Diabeł wcielony” w serwisie Netflix >>

Kup książkę “Diabeł wcielony” >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Project Power recenzja filmu Netflix 2020
4/10

“Power” (“Project Power”) – recenzja filmu

Dirty John: The Betty Broderick Story recenzja serial Netflix sezon 2
7/10

“Dirty John: The Betty Broderick Story” – sezon 2 – recenzja serialu