in

SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

Disney przesuwa premiery filmów. Czarna Wdowa wskoczyła na miejsce Eternals

disney daty premier nowe marvel kina
Disney ogłosił nowe daty premier swoich filmów

Disney wreszcie ujawnił daty premier nadchodzących filmów, które z powodu pandemii koronawirusa firma musiała przesunąć.

Jednego możemy być pewni, filmy Disneya – poza jednym wyjątkiem – nie trafią na Disney Plus, a po bożemu do kin. Wiele osób spekulowało, że Czarna Wdowa może trafić na streaming, ale tak się na szczęście nie stanie. Jednak zmiany w kalendarzu premier są dosyć znaczące. Najważniejszą jest przesunięcie premiery Czarnej Wdowy na termin, w którym mieliśmy zobaczyć w kinach Eternals, czyli na 6 listopada 2020 roku. Z kolei film Eternals zadebiutuje na dużych ekranach dopiero 12 lutego 2021 roku.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings będzie miał premierę 7 maja 2021 roku. Doctor Strange in the Multiverse of Madness pojawi się 5 listopada 2021 roku. Thor: Love and Thunder zobaczymy 18 lutego 2022 roku. Dwa filmy Marvel Studios wylądują w kinach planowo: Czarna Pantera 2 zadebiutuje 6 maja 2022 roku, a Kapitan Marvel 2 8 lipca 2022 roku.

Nie tylko filmy Marvela dostały nowe daty premier. Mulan przeniesiono na 24 lipca 2020 roku. Tym samym Wyprawa do dżungli musiała znaleźć nową datę i jest to 20 lipca 2021 roku. Później zobaczymy również Indianę Jonesa 5 z Harrisonem Fordem, który pojawi się nie w przyszłym roku, a 29 lipca 2022 roku. Free Guy pojawi się 3 sierpnia 2020 roku, a The French Dispatch przeniesiono z 24 sierpnia na 16 października 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=TvE19GiLIdA

Wspomniałem, że jest jeden wyjątek – Artemis Fowl. Film miał zadebiutować w kinach 29 maja 2020 roku, ale zamiast tego będzie można go obejrzeć w tym dniu w serwisie Disney Plus.

Wciąż nie ogłoszono, kiedy w kinach zobaczymy Nowych mutantów (oj, ten film to ma problemy), Kobietę w oknie, AntlersThe Personal History of David Copperfield. Poza tym bez zmian.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

HBO za darmo

HBO oferuje 39 filmów i seriali zupełnie za darmo na czas kwarantanny

The Third Day serial hbo jude law zwiastun

The Third Day od HBO to coś dla fanów Kultu i Midsommar