The Boys sezon 4

Disney przesuwa premiery filmów. Czarna Wdowa wskoczyła na miejsce Eternals

Dariusz Filipek
2 min czytania
Disney ogłosił nowe daty premier swoich filmów

Z ostatniej chwili

Disney wreszcie ujawnił daty premier nadchodzących filmów, które z powodu pandemii koronawirusa firma musiała przesunąć.

Jednego możemy być pewni, filmy Disneya – poza jednym wyjątkiem – nie trafią na Disney Plus, a po bożemu do kin. Wiele osób spekulowało, że Czarna Wdowa może trafić na streaming, ale tak się na szczęście nie stanie. Jednak zmiany w kalendarzu premier są dosyć znaczące. Najważniejszą jest przesunięcie premiery Czarnej Wdowy na termin, w którym mieliśmy zobaczyć w kinach Eternals, czyli na 6 listopada 2020 roku. Z kolei film Eternals zadebiutuje na dużych ekranach dopiero 12 lutego 2021 roku.

- Reklama -
Ad image

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings będzie miał premierę 7 maja 2021 roku. Doctor Strange in the Multiverse of Madness pojawi się 5 listopada 2021 roku. Thor: Love and Thunder zobaczymy 18 lutego 2022 roku. Dwa filmy Marvel Studios wylądują w kinach planowo: Czarna Pantera 2 zadebiutuje 6 maja 2022 roku, a Kapitan Marvel 2 8 lipca 2022 roku.

Nie tylko filmy Marvela dostały nowe daty premier. Mulan przeniesiono na 24 lipca 2020 roku. Tym samym Wyprawa do dżungli musiała znaleźć nową datę i jest to 20 lipca 2021 roku. Później zobaczymy również Indianę Jonesa 5 z Harrisonem Fordem, który pojawi się nie w przyszłym roku, a 29 lipca 2022 roku. Free Guy pojawi się 3 sierpnia 2020 roku, a The French Dispatch przeniesiono z 24 sierpnia na 16 października 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=TvE19GiLIdA

Wspomniałem, że jest jeden wyjątek – Artemis Fowl. Film miał zadebiutować w kinach 29 maja 2020 roku, ale zamiast tego będzie można go obejrzeć w tym dniu w serwisie Disney Plus.

Wciąż nie ogłoszono, kiedy w kinach zobaczymy Nowych mutantów (oj, ten film to ma problemy), Kobietę w oknie, AntlersThe Personal History of David Copperfield. Poza tym bez zmian.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz