in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL OkropneOkropne

Disney Plus debiutuje dziś w kolejnych europejskich krajach. Kiedy premiera w Polsce?

disney plus kiedy w polsce
Disney Plus w kolejnych krajach. Kiedy w Polsce?

Do tej pory Disney Plus był dostępny w Holandii, a dziś zadebiutował w kolejnych europejskich krajach. Wciąż czekamy na polską premierę serwisu.

Disney Plus oficjalnie zadebiutował w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. We Francji serwis pojawi się nieco później, niż pierwotnie zapowiadano, bo dopiero 7 kwietnia, by w ten sposób zmniejszyć transfer internetowy, który zwiększył się z powodu koronawirusa sprawiającego, iż ludzie rzadziej wychodzą z domów.

Serwis został uruchomiony w kolejnych państwach nieco ponad cztery miesiące po premierze w Stanach Zjednoczonych. Dziś na Disney Plus można obejrzeć ponad 500 filmów oraz 26 oryginalnych widowisk. Na wstępie widzom zaoferowano dwa odcinki serialu The Mandalorian – kolejne będą miały premiery co tydzień. Co jest dosyć niefortunną decyzją, gdyż pierwszy sezon serialu już się zakończył. To sprawia, iż ludzie mogą chętniej zwrócić się w kierunku serwisów pirackich, gdzie są dostępne wszystkie odcinki.

Miesięczna opłata wynosi 5,99 funtów lub 6,99 euro, a roczna 59,99 funtów lub 69,99 euro.

Kiedy Disney Plus pojawi się w Polsce?

Niestety dopiero w 2021 roku. Latem zadebiutuje w Belgii, krajach skandynawskich oraz w Portugalii. Serwis ma już ponad 30 milionów subskrybentów.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

horrory o zombie filmy ranking

10 horrorów o zombie, które warto obejrzeć

amazon prime video za darmo dla dzieci

Koronawirus: Amazon Prime Video za darmo dla dzieci również w Polsce