The Boys sezon 4

Disney Plus debiutuje dziś w kolejnych europejskich krajach. Kiedy premiera w Polsce?

Dariusz Filipek
1 min czytania
Disney Plus w kolejnych krajach. Kiedy w Polsce?

Z ostatniej chwili

Do tej pory Disney Plus był dostępny w Holandii, a dziś zadebiutował w kolejnych europejskich krajach. Wciąż czekamy na polską premierę serwisu.

Disney Plus oficjalnie zadebiutował w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. We Francji serwis pojawi się nieco później, niż pierwotnie zapowiadano, bo dopiero 7 kwietnia, by w ten sposób zmniejszyć transfer internetowy, który zwiększył się z powodu koronawirusa sprawiającego, iż ludzie rzadziej wychodzą z domów.

- Reklama -
Ad image

Serwis został uruchomiony w kolejnych państwach nieco ponad cztery miesiące po premierze w Stanach Zjednoczonych. Dziś na Disney Plus można obejrzeć ponad 500 filmów oraz 26 oryginalnych widowisk. Na wstępie widzom zaoferowano dwa odcinki serialu The Mandalorian – kolejne będą miały premiery co tydzień. Co jest dosyć niefortunną decyzją, gdyż pierwszy sezon serialu już się zakończył. To sprawia, iż ludzie mogą chętniej zwrócić się w kierunku serwisów pirackich, gdzie są dostępne wszystkie odcinki.

Miesięczna opłata wynosi 5,99 funtów lub 6,99 euro, a roczna 59,99 funtów lub 69,99 euro.

Kiedy Disney Plus pojawi się w Polsce?

Niestety dopiero w 2021 roku. Latem zadebiutuje w Belgii, krajach skandynawskich oraz w Portugalii. Serwis ma już ponad 30 milionów subskrybentów.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz