disney plus kiedy w polsce
Disney Plus w kolejnych krajach. Kiedy w Polsce?
in

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL SEXYSEXY

Disney Plus debiutuje dziś w kolejnych europejskich krajach. Kiedy premiera w Polsce?

Do tej pory Disney Plus był dostępny w Holandii, a dziś zadebiutował w kolejnych europejskich krajach. Wciąż czekamy na polską premierę serwisu.

Disney Plus oficjalnie zadebiutował w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. We Francji serwis pojawi się nieco później, niż pierwotnie zapowiadano, bo dopiero 7 kwietnia, by w ten sposób zmniejszyć transfer internetowy, który zwiększył się z powodu koronawirusa sprawiającego, iż ludzie rzadziej wychodzą z domów.

Serwis został uruchomiony w kolejnych państwach nieco ponad cztery miesiące po premierze w Stanach Zjednoczonych. Dziś na Disney Plus można obejrzeć ponad 500 filmów oraz 26 oryginalnych widowisk. Na wstępie widzom zaoferowano dwa odcinki serialu The Mandalorian – kolejne będą miały premiery co tydzień. Co jest dosyć niefortunną decyzją, gdyż pierwszy sezon serialu już się zakończył. To sprawia, iż ludzie mogą chętniej zwrócić się w kierunku serwisów pirackich, gdzie są dostępne wszystkie odcinki.

Miesięczna opłata wynosi 5,99 funtów lub 6,99 euro, a roczna 59,99 funtów lub 69,99 euro.

Kiedy Disney Plus pojawi się w Polsce?

Niestety dopiero w 2021 roku. Latem zadebiutuje w Belgii, krajach skandynawskich oraz w Portugalii. Serwis ma już ponad 30 milionów subskrybentów.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

horrory o zombie filmy ranking

10 horrorów o zombie, które warto obejrzeć

amazon prime video za darmo dla dzieci

Koronawirus: Amazon Prime Video za darmo dla dzieci również w Polsce