disney plus kiedy w polsce
Disney Plus w kolejnych krajach. Kiedy w Polsce?
in

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL

Disney Plus debiutuje dziś w kolejnych europejskich krajach. Kiedy premiera w Polsce?

Do tej pory Disney Plus był dostępny w Holandii, a dziś zadebiutował w kolejnych europejskich krajach. Wciąż czekamy na polską premierę serwisu.

Disney Plus oficjalnie zadebiutował w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. We Francji serwis pojawi się nieco później, niż pierwotnie zapowiadano, bo dopiero 7 kwietnia, by w ten sposób zmniejszyć transfer internetowy, który zwiększył się z powodu koronawirusa sprawiającego, iż ludzie rzadziej wychodzą z domów.

Serwis został uruchomiony w kolejnych państwach nieco ponad cztery miesiące po premierze w Stanach Zjednoczonych. Dziś na Disney Plus można obejrzeć ponad 500 filmów oraz 26 oryginalnych widowisk. Na wstępie widzom zaoferowano dwa odcinki serialu The Mandalorian – kolejne będą miały premiery co tydzień. Co jest dosyć niefortunną decyzją, gdyż pierwszy sezon serialu już się zakończył. To sprawia, iż ludzie mogą chętniej zwrócić się w kierunku serwisów pirackich, gdzie są dostępne wszystkie odcinki.

Miesięczna opłata wynosi 5,99 funtów lub 6,99 euro, a roczna 59,99 funtów lub 69,99 euro.

Kiedy Disney Plus pojawi się w Polsce?

Niestety dopiero w 2021 roku. Latem zadebiutuje w Belgii, krajach skandynawskich oraz w Portugalii. Serwis ma już ponad 30 milionów subskrybentów.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

horrory o zombie filmy ranking

10 horrorów o zombie, które warto obejrzeć

amazon prime video za darmo dla dzieci

Koronawirus: Amazon Prime Video za darmo dla dzieci również w Polsce