Disney+ Nostalgiczne seriale z dzieciństwa
in , ,

SUPER!SUPER! LOLLOL Na czasieNa czasie SZOKSZOK OkropneOkropne SMUTNESMUTNE

8 seriali z dzieciństwa na Disney+, które wywołają u ciebie nostalgię

Wraz z premierą Disney+ w Polsce otrzymaliśmy dostęp nie tylko do pokaźnej biblioteki Marvela, ale także do uwielbianych seriali z dzieciństwa. Sprawdź, jakie seriale wprawią cię w nostalgiczny nastrój.

Disney+ to nie tylko nowości i wielkie produkcje, ale również mniej lub bardziej odległe klasyki bez budżetów napompowanych do granic możliwości. Mimo to cieszyły i do dziś wspominamy je z rozrzewnieniem. Przed Wami osiem takich nostalgicznych seriali, które warto sobie odświeżyć lub poznać.

8. “Wodogrzmoty Małe”

Czołówka “Wodogrzmotów Małych”

“Wodogrzmoty” to serial animowany, który znalazł swoich entuzjastów także u dorosłej grupy odbiorców. Wychodzi na to, że enigmatyczno-campowy świat trafia we wszystkie gusta, a teraz można go odświeżyć. W Polsce emitowany był w latach 2012-2014. Przysięgam, że to miało więcej odcinków!

7. “Fineasz i Ferb”

Czołówka “Fineasza i Ferba”

“Ej, Ferb, wiem, co będziemy dzisiaj robić”.

“Fineasza i Ferba” nie trzeba chyba przedstawiać nikomu, wystarczy puścić mu “Bał Cziki Bał Bał” albo “A-G-L-E-T”. Świetne musicialowe piosenki i dzieciństwo zaklęte w dwóch braciach już teraz dostępne w serwisie Disneya. W Polsce śledziliśmy ich przygody w latach 2007-2015. Każdy urodzony w 2000’s powinien to znać.

6. “Violetta”

https://www.youtube.com/watch?v=Aq7-2GKc0lA
Czołówka “Violetty”

“Violetta” to był ten serial (skierowany do dziewcząt), który śledzili wszyscy; jeśli byłeś chłopcem, to nieważne, jak bardzo się z tym ukrywałeś, to i tak zaznaczałeś kolejne odcinki w programie telewizyjnym, uważnie obserwując, co z Leónem. Serial był emitowany w latach 2013-2015 na kanale Disney Channel.

5. “Kim Kolwiek”

Czołówka “Kim Kolwiek”

“Kim Kolwiek” to ten serial animowany, który był nieco dziwny, a przez to niebywale przyciągający dla młodego entuzjasty Disneya i… małych gryzoni z rodziny kretoszczurowatych. Jej przygody możemy śledzić w usłudze Disneya W Polsce emitowany w latach 2006 – 2007 (i później w ramach powtórek).

4. “Hannah Montana”

https://www.youtube.com/watch?v=nDMIuuO_PQo
Czołówka “Hannah Montana”

“Hannah Montana” absolutnie zawładnęła dzieciakami w latach 2000. Wszyscy bawili się przy niej świetnie i oglądali podwójne życie Miley Cyrus przez cały okres dojrzewania. Teraz jest to możliwe nawet, gdy nie mamy już trądziku, wszystko dzięki Disney+. W Polsce “Hannah” emitowana była w latach 2006-2011.

3. “Czarodzieje z Waverly Place”

Czołówka “Czarodzieje z Waverly Place”

“Czarodzieje z Waverly Place” to serial, który dawał fanom “Harry’ego Pottera” jeszcze więcej magii, tym razem w stylu groteskowej rodziny łączącej nadprzyrodzone możliwości ze zwykłymi perypetiami nastolatków. “Czarodzieje” emitowani byli w latach 2008 – 2013.

2. “Gumisie”

Czołówka “Gumisi”

♪ “Gumisie harcują, po lesie szarżują” ♪

“Gumisie” z pewnością wychowały wiele pokoleń; każdy żartował, że jego sok pochodzi z gumijagód i każdy śpiewał tytułową piosenkę. Przygody siedmiu Gumisiów na dobre utkwiły się w naszych umysłach, a teraz możemy to przywołać za pośrednictwem serwisu Disneya. Bajka emitowana była w latach 1990 – 2014.

1. “Klub przyjaciół Myszki Miki”

Czołówka “Klubu przyjaciół Myszki Miki”

“Klub przyjaciół Myszki Miki” oglądało się wtedy, gdy wszyscy jeszcze spali i byliśmy zmuszeni oglądać kanały dla dzieci. Okazało się, że to nic złego, bo “Klub przyjaciół Myszki Miki” serwował interakcję z widzem (rzadko spotykaną jak na tamte czasy) i masę dobrej zabawy. Bajka emitowana była w latach 2006 – 2017.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

seriale podobne do bridgertonów ania nie anna

Seriale podobne do… czyli sposoby na wypełnienie pustki po ulubionym serialu

disney+ najlepsze seriale dla dorosłych ranking 2022

10 najlepszych seriali Disney+ tylko dla dorosłych widzów