Shogun oglądaj online serial disney

8 seriali z dzieciństwa na Disney+, które wywołają u ciebie nostalgię

Jakub Kozakiewicz
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Wraz z premierą Disney+ w Polsce otrzymaliśmy dostęp nie tylko do pokaźnej biblioteki Marvela, ale także do uwielbianych seriali z dzieciństwa. Sprawdź, jakie seriale wprawią cię w nostalgiczny nastrój.

Disney+ to nie tylko nowości i wielkie produkcje, ale również mniej lub bardziej odległe klasyki bez budżetów napompowanych do granic możliwości. Mimo to cieszyły i do dziś wspominamy je z rozrzewnieniem. Przed Wami osiem takich nostalgicznych seriali, które warto sobie odświeżyć lub poznać.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

8. “Wodogrzmoty Małe”

Czołówka “Wodogrzmotów Małych”

“Wodogrzmoty” to serial animowany, który znalazł swoich entuzjastów także u dorosłej grupy odbiorców. Wychodzi na to, że enigmatyczno-campowy świat trafia we wszystkie gusta, a teraz można go odświeżyć. W Polsce emitowany był w latach 2012-2014. Przysięgam, że to miało więcej odcinków!

7. “Fineasz i Ferb”

Czołówka “Fineasza i Ferba”

“Ej, Ferb, wiem, co będziemy dzisiaj robić”.

“Fineasza i Ferba” nie trzeba chyba przedstawiać nikomu, wystarczy puścić mu “Bał Cziki Bał Bał” albo “A-G-L-E-T”. Świetne musicialowe piosenki i dzieciństwo zaklęte w dwóch braciach już teraz dostępne w serwisie Disneya. W Polsce śledziliśmy ich przygody w latach 2007-2015. Każdy urodzony w 2000’s powinien to znać.

6. “Violetta”

Czołówka “Violetty”

“Violetta” to był ten serial (skierowany do dziewcząt), który śledzili wszyscy; jeśli byłeś chłopcem, to nieważne, jak bardzo się z tym ukrywałeś, to i tak zaznaczałeś kolejne odcinki w programie telewizyjnym, uważnie obserwując, co z Leónem. Serial był emitowany w latach 2013-2015 na kanale Disney Channel.

5. “Kim Kolwiek”

Czołówka “Kim Kolwiek”

“Kim Kolwiek” to ten serial animowany, który był nieco dziwny, a przez to niebywale przyciągający dla młodego entuzjasty Disneya i… małych gryzoni z rodziny kretoszczurowatych. Jej przygody możemy śledzić w usłudze Disneya W Polsce emitowany w latach 2006 – 2007 (i później w ramach powtórek).

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

4. “Hannah Montana”

Czołówka “Hannah Montana”

“Hannah Montana” absolutnie zawładnęła dzieciakami w latach 2000. Wszyscy bawili się przy niej świetnie i oglądali podwójne życie Miley Cyrus przez cały okres dojrzewania. Teraz jest to możliwe nawet, gdy nie mamy już trądziku, wszystko dzięki Disney+. W Polsce “Hannah” emitowana była w latach 2006-2011.

3. “Czarodzieje z Waverly Place”

Czołówka “Czarodzieje z Waverly Place”

“Czarodzieje z Waverly Place” to serial, który dawał fanom “Harry’ego Pottera” jeszcze więcej magii, tym razem w stylu groteskowej rodziny łączącej nadprzyrodzone możliwości ze zwykłymi perypetiami nastolatków. “Czarodzieje” emitowani byli w latach 2008 – 2013.

2. “Gumisie”

Czołówka “Gumisi”

♪ “Gumisie harcują, po lesie szarżują” ♪

“Gumisie” z pewnością wychowały wiele pokoleń; każdy żartował, że jego sok pochodzi z gumijagód i każdy śpiewał tytułową piosenkę. Przygody siedmiu Gumisiów na dobre utkwiły się w naszych umysłach, a teraz możemy to przywołać za pośrednictwem serwisu Disneya. Bajka emitowana była w latach 1990 – 2014.

1. “Klub przyjaciół Myszki Miki”

Czołówka “Klubu przyjaciół Myszki Miki”

“Klub przyjaciół Myszki Miki” oglądało się wtedy, gdy wszyscy jeszcze spali i byliśmy zmuszeni oglądać kanały dla dzieci. Okazało się, że to nic złego, bo “Klub przyjaciół Myszki Miki” serwował interakcję z widzem (rzadko spotykaną jak na tamte czasy) i masę dobrej zabawy. Bajka emitowana była w latach 2006 – 2017.

- Reklama -
Shogun oglądaj online serial disney

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz Filipek
Admin
1 rok temu

Dopisałbym “Nie ma to jak statek”, który uwielbiałem, chociaż już dawno nie byłem w grupie wiekowej osób, którym wypadało ten serial uwielbiać.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x