disney plus w polsce disney plus polska hulu w polsce hulu polska
Zrzut ekranu z witryny DisneyPlus.com
in , ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Disney Plus w Polsce pewny, a Hulu wielce prawdopodobne

Potwierdza się to, co napisałem dwa tygodnie temu – serwis streamingowy Disney Plus pojawi się w Polsce.

Przypomnę, że dwa tygodnie temu prezes i szef rady nadzorczej The Walt Disney Company Bob Iger powiedział, iż Disney Plus pojawi się w Europie. Biorąc pod uwagę, że firma ma struktury w Polsce, można było zakładać, iż również u nas będziemy mieli szanse wykupić abonament w serwisie, który ma konkurować z Netflixem, HBO, Amazon Prime Video i innymi podobnymi usługami.

Potwierdzenia, iż Disney Plus jest szykowany również w Polsce, można się doszukać na oficjalnej stronie internetowej streamingu. Jest przetłumaczona na nasz język i zaprasza przyszłych użytkowników do subskrybowania newslettera. Witryna DisneyPlus.com jest dostępna w wielu językach i wszystko wskazuje na to, że będzie to usługa mocno globalna.

Pozostaje pytanie, kiedy serwis Disney Plus zadebiutuje.

Wiele wskazuje na to, że będzie to druga połowa 2019 roku. Obstawiałbym początek jesieni, wrzesień-październik. Jesień słynie z wielkich premier, które następują po ospałym okresie letnim, kiedy ludzie mniej czasu spędzają w domach.

Kiedy to nastąpi, najpewniej czeka na nas premiera serialu The Mandalorian oraz jednego z odcinkowych widowisk od Marvel Studios. Na tę chwilę ciężko powiedzieć, czy będzie to serial o Lokim, Scarlet Witch, a może produkcja, która ma traktować o Buckym i Falconie. Liczę również, iż dostaniemy także coś od Pixara. Jest spore prawdopodobieństwo, że premierę będzie miała aktorska wersja Zakochanego kundla.

Ponadto Disney Plus zapewni widzom premiery filmów Disneya po sześciu tygodniach od ich debiutów w kinach.

Co pozwala sądzić, iż z jesiennych filmów dostaniemy niedługo po premierze przynajmniej Krainę lodu 2. Dodajmy do tego przepastną bibliotekę Disneya i wiele niezapowiedzianych widowisk, a serwis już dziś prezentuje się przynajmniej interesująco.

Z Hulu też jest coś na rzeczy.

Przypomnę, iż Bob Iger mówił, że po przejęciu aktywów 21st Century Fox chce z Hulu, w którym Disney będzie miał 60% udziałów, zrobić globalną usługę. Jednak skierowaną do dorosłego widza. W przeciwieństwie do Disney Plus, czyli serwisu, który ma być streamingiem familijnym. Tym samym na Hulu w Polsce również przyjdzie czas.

Zobacz serwis Disney Plus >>

[interaction id=”5bf6acc811b9985a57e1948e”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial watchmen hbo go zajakwka zajawki teaser teasery

Niepokojące zajawki serialu Watchmen od HBO

chilling adventures of sabrina netflix The Satanic Temple The Satanic Temple

Sataniści wygrali z producentami serialu Chilling Adventures of Sabrina