doctor who hbo max bbc serial
Doctor Who na HBO Max (źródło: BBC, HBO; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL WTF?!WTF?! SEXYSEXY

Doctor Who na wyłączność na HBO Max

HBO Max zbroi się w głośne tytuły, byle w dzień startu jakoś uzasadnić wysoką cenę abonamentu. Serwis uzyskał od BBC Studios licencję na Doctora Who.

WarnerMedia nabyło prawa dla HBO Max do jednego z najdłuższych i najstarszych widowisk fantastycznonaukowych. Doctora Who w Stanach Zjednoczonych, widzowie będą mogli obejrzeć legalnie wyłącznie w nowym serwisie streamingowym HBO, który zastąpi HBO GO oraz HBO Now.

Na HBO Max będzie można obejrzeć najnowszy sezon serialu Doctor Who, jak i 10 poprzednich. Na tę chwilę nie wiadomo nic o klasycznych sezonach. Wiadomo jedynie, iż HBO Max pokaże sezony po reaktywacji serialu w 2005 roku. Obecnie widowisko można oglądać w Stanach Zjednoczonych dzięki stacji BBC America, a od wiosny 2020 roku każdy kolejny sezon będzie pojawiał się na HBO Max po emisji w tradycyjnej telewizji.

Ponadto HBO Max uzyskało licencję na 700 odcinków innych programów BBC.

Brytyjskie Biuro, motoryzacyjny program Top Gear, Luthera, Uczciwą kobietę oraz wiele innych widowisk będzie można obejrzeć w Stanach Zjednoczony właśnie na platformie HBO. Nie wiadomo jak umowy pomiędzy nadawcami mają się do rynków międzynarodowych.

Wiele z tych widowisk do tej pory można było w Stanach Zjednoczonych oglądać na Netfliksie, co będzie dodatkowym ciosem dla serwisu z Los Gatos, który niedługo straci prawa do tych seriali, jak i innych wielkich hitów – m.in. do Przyjaciół na rzecz HBO Max oraz do Biura na rzecz streamingu przygotowywanego przez NBCUniversal.

Źródło: DTE

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

xx serial antologia film horror feministyczny

Horrorowa antologia XX doczeka się serialowego spin-offu

apple tv plus cena data premiery za darmo

Apple TV+ za darmo? Jednak niekoniecznie