doctor who hbo max bbc serial
Doctor Who na HBO Max (źródło: BBC, HBO; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL OkropneOkropne

Doctor Who na wyłączność na HBO Max

HBO Max zbroi się w głośne tytuły, byle w dzień startu jakoś uzasadnić wysoką cenę abonamentu. Serwis uzyskał od BBC Studios licencję na Doctora Who.

WarnerMedia nabyło prawa dla HBO Max do jednego z najdłuższych i najstarszych widowisk fantastycznonaukowych. Doctora Who w Stanach Zjednoczonych, widzowie będą mogli obejrzeć legalnie wyłącznie w nowym serwisie streamingowym HBO, który zastąpi HBO GO oraz HBO Now.

Na HBO Max będzie można obejrzeć najnowszy sezon serialu Doctor Who, jak i 10 poprzednich. Na tę chwilę nie wiadomo nic o klasycznych sezonach. Wiadomo jedynie, iż HBO Max pokaże sezony po reaktywacji serialu w 2005 roku. Obecnie widowisko można oglądać w Stanach Zjednoczonych dzięki stacji BBC America, a od wiosny 2020 roku każdy kolejny sezon będzie pojawiał się na HBO Max po emisji w tradycyjnej telewizji.

Ponadto HBO Max uzyskało licencję na 700 odcinków innych programów BBC.

Brytyjskie Biuro, motoryzacyjny program Top Gear, Luthera, Uczciwą kobietę oraz wiele innych widowisk będzie można obejrzeć w Stanach Zjednoczony właśnie na platformie HBO. Nie wiadomo jak umowy pomiędzy nadawcami mają się do rynków międzynarodowych.

Wiele z tych widowisk do tej pory można było w Stanach Zjednoczonych oglądać na Netfliksie, co będzie dodatkowym ciosem dla serwisu z Los Gatos, który niedługo straci prawa do tych seriali, jak i innych wielkich hitów – m.in. do Przyjaciół na rzecz HBO Max oraz do Biura na rzecz streamingu przygotowywanego przez NBCUniversal.

Źródło: DTE

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

xx serial antologia film horror feministyczny

Horrorowa antologia XX doczeka się serialowego spin-offu

apple tv plus cena data premiery za darmo

Apple TV+ za darmo? Jednak niekoniecznie